Bayram Sevinci İçimizde Yine En Güzel Giysiler Üzerimizde

Bayram Sevinci İçimizde Yine En Güzel Giysiler Üzerimizde

Tesettür Dantel Plise Elbise Modeli

Bu bayram her zamankinden daha farklı bir bayram yaşayacak olsak da bu bayram sevincini kaybedeceğimiz ya da evimizde bayramı coşkuyla, heyecanla kutlamayacağız anlamına gelmiyor.

Hayat bayram olsa” diye umut ettiğimiz şu günerde bu bayramı çok daha fazla iple çeker olduk. Bu bayram evimizde ailemizle kutlayacağız belki ama bayram sevincinin içimizde olduğunu unutmamamız gerekli. İşte bu yüzden bu bayram yine bayram sevinci içimizde ve yine en güzel giysiler üzerimizde diyoruz, sizlere bayram coşkusunu yeniden hatırlatacak kombin önerileri sunuyoruz.

2021 Tesettür Bayram Kombini

Zarif ve Klasik Bayram Kombini

Bayram deyince aklınıza nostaljik bir yolculuk geliyorsa, özel ve unutulmaz günler geliyorsa bayram kombininizi klasik dantellerden, zarif pliselerden yana tercih edebilirsiniz.

Nocturne 2020 koleksiyonundan seçtiğimiz dantel detaylı plise elbise bayram için şık ve zarif bir tercih olabilir bu şık elbiseyi sedef renginde ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Evde geçireceğimiz bayramda dilerseniz bu şekilde dilerseniz de üzerine şifon bir şal da kullanabilirsiniz.

2020 Tesettür Bayram Kombini

Uçuşan ve Konforlu Bayram Kombini

Evimizde geçirmeye hazırlandığımız bayrama hiç olmadığı kadar farklı ve ilgi çeken tasarımlardan tercih edebilirsiniz.

Çekirdek ailemizle birlikte geçireceğimiz bu bayramda kendimiz ve çekirdek ailemizle kutlarken belki de renk ve detaylarda sadeliğe ilk kez kaçmak durumunda değiliz. Dış kıyafetle kombinlemek durumunda olmadığımız elbiseler, uçuşan detaylar ve saydam terlikler evde bayram sevincinize eşlik edebilir.

 

2021 Tesettür Bayram Kombini

Modern ve Zamansız Bayram Kombini

İkili takımların hakimiyetini yaşadığımız bir sezonda bayram kombininizi de bu parçalardan yana kullanabilir ve bayram sonrası güzel günlere hazırlık yaparken de gardırobunuza kurtarıcı bir ikili eklemiş olabilirsiniz. Kumaş, renk ve tasarım olarak kusursuzluğa imza atan bu ikiliyi ekru tonlarında sandaletlerle tamamlayabilirsiniz.

2020 Tesettür Bayram Kombini

  • Kombin Detayları:
  • Elbise: Nocturne – Satın Al
  • Ayakkabı: Trendyolmilla – Satın Al

Çiçek Desenli Bayram Kombini

Çiçek açan midi elbiselerle bayram coşkusunu üzerinizde taşıyabilirsiniz. Belden kemerli ve canlı tonlarıyla enerjinizi yukarı çıkaracak midi elbiseyi siyah topuklularla tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir