Bayram Sevinci Evimizi Sarsın Diye, En Güzel Bayramlıklar Üzerimizde

Bayram Sevinci Evimizi Sarsın Diye, En Güzel Bayramlıklar Üzerimizde

Bayram ElbiseModelleri Tesettür

Pandeminin gölgesinde geçen ikinci Ramazan ayından sonra yine evlerimizde geçireceğimiz bir bayrama hazırlık yapıyoruz. Belki zorlayıcı bir dönemden geçiyoruz ama hiçbir şeyin (bir pandemi bile!) bayram sevincini engelleyemeyeceğini hatırlamamız gerekir.

Bayram ruhunu evlerimizde yaşatmak için belki de her zamankinden daha coşkuyla ve sevinçle karşılamalıyız bayramı.

İşte bahar güneşinin evlerimize dolduğu bu günlerden de aldığımız ilhamla ruh halimizi yükseltecek tesettür bayram kombinleri.

Evde Bayram Kombini

Mango Elbise
Mango Sandalet

Bahar Havasında Bayram Kombini

Bahar çiçeklerini, yeşeren dalları göremediğimiz bir dönemden geçerken bahar havasını evlerimize taşıma fikri en güzeli olabilir. Kat kat elbiselerin rahat formu bu bayram evlerinize neşe katacaktır. Papatyalar arasında dolaşamadık diye üzülenleri bir nebze olsun yüzünü güldürecek papatya figürlü terlikler ise bayram kombininin en canalıcı detayı oluyor.

Ev İçin Tesettür Bayram Elbisesi

Mango Elbise
Mango Sandalet

Güneşin Parıltısını İçinde Taşıyan Bayram Kombini

İpeksi dokuda elbisenin akışkan görünümü bayram için zarif ve elegan bir görünüm oluşturmak isteyenleri kalbinden vurabilir. Bu akışkan silueti ton sür ton bir kombinle tamamlamak için bilekten bağlamalı ve elbiseye yakın tonlarda bir ayakkabı seçebilirsiniz. Aksesuarlarınızda da ışıltı kullanarak güneşin parıltısını bayram sevincinize ortak edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir