Bayram Kombinleriniz Hazır mı?

Bayram Kombinleriniz Hazır mı?

Bayram Heyecanı

Bayramların yaşamımızdaki yeri ve değeri bambaşkadır…

Bayramların değerini daha küçük yaştan anlamak adına “bayramlık” olgusu zihinlere kazınır, kazınır ki bu sevinci yaşayalım ve gelecek nesillere de aktaralım. Peki, çocukluğumuzu geride bırakmamız bayramlıkları da geride bırakmamız anlamına mı geliyor? Tabii ki hayır… Bayramlara gereken önem ve özen her dönemde gösterilmeli.

Bayrama yaklaştığımız şu günlerde sizler de aklınızda bir bayram kombini oluşturun. Hatta bayramın üç gününe ayrı kombin bile oluşturabilirsiniz.

Bayram Kombinleri 2014

Etek: Thornton, Bluz: Alexander Wang, Çanta: Givenchy

Nasıl mutlu olacaksanız o kombini düşünün

Bayram kombinlerinizde ilk kuralınız kıyafetinizin içinde kendinizi şık hissedeceğiniz ve zarif bulacağınız elbise, takı ve aksesuarları ayrı ayrı değerlendirmek olsun. Kombin yaparken en zor olanı da seçiken parçaların, birleştirmesini yapabilmektir. Çünkü görsel imajların ifadesi estetik olmanın da ötesinde ruhen özde hazırlayacağınız kombinle kendini içinde mutlu hissetmenizdir. Kişinin kıyafetinde kendisini bulmasının ölçüsü de doğru kombin yapabilmesi.

Bayram Kombinleri 2014

Etek: Valentino, Çanta: Proenza, Ayakkabı: Jimmy Cho

Optik illüzyonla dengeyi sağlayın

İyi ve kendinize yakışan bir kombin yapmak parçaları iyi bilmek, kalitesini, modelini, işlevselliğini tanımlayabilmekle olur. Önemli olan kendi bedeninizi çok iyi tanıyarak fazlalıklarınızı kamufle edebilecek, doğru optik illüzyonu yaratmaktır. Bayramla birlikte şıklığınızı en iyi yansıtmak için şimdiden bayram alışverişinizi düşünün. Önce nasıl bir kıyafet ve kombin istiyorsunuz buna karar verin. Sonra doğru alışveriş kuralları içerisinde şıklığınızı oluşturun.

Bayram Kombinleri 2014

Etek: Lillian, Gömlek: H&M, Ayakkabı: Valentino

Kombinlerinizde etek gömlek ikilisini birleştirin

Etek gömlek ikilisi bayram kombinlerinde doğru bir tercih. Şık eşarplar, çantalar ve kombininizi en iyi gösterecek ayakkabılar diğer parçalarda tercihiniz olsun. Bayram için sade aksesuarları tavsiye ediyoruz. Renk ve desen dengesini ise kendinize yakışacak en iyi şekilde düşünün.

Bayram Kombinleri 2014

Etek: Stanley, Gömlek: Dolce&Gabbana, Şal: Bajra

Bayramın özünü unutmayın

Bayram demek huzur mutluluk ve gönül almak demek. Bayram vesilesi ile küçükleri sevindirerek, tüm kırgın olduğunuz aile fertleriniz ve arkadaşlarınızla da barışmak için zemin oluşturma düşüncesi aklınızın bir köşesinde olsun. Sizlere özel hazırladığımız bayram kombinlerimiz de umarız bayram şıklığınıza ilham kaynağınız olmuştur.

Bayram Kombinleri 2014

Etek: Coast, Gömlek: Roberto Cavalli, Çanta: Salvatore Frg.

Yorumlar

“Bayram Kombinleriniz Hazır mı?” için 4 cevap

 1. Gamze dedi ki:

  Allah aşkına bilindik yerlerden kombinleyin yaa ve fiyatları uçuk olmasın lütfen..

 2. admin dedi ki:

  En iyi sonuca ulaşmak için özel seçilen ürünlerle kombinler hazırlanmaktadır.

 3. sivgan dedi ki:

  en iyi sonuca ulaşamadıktan sonra önemi yok bence

 4. ayşen dedi ki:

  lütfen kombinlerini oluşturduğunuz ürünlerin çoğunun satış yerlerini belirtirmisiniz.bir çok yabancı markanın satış sitesini yada mağazasını araştırmama rağmen bulamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir