Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Bayanlara Özel Tasarlanan Yeni Opel Corsa

Bayanlara Özel Tasarlanan Yeni Opel Corsa

Bayanlara Özel Tasarlanan Yeni Opel Corsa

5. nesil Opel Corsa yenilenen yüzü ve dinamik tasarımı ile sizlerle. Corsa 1982 yılından bu yana 32 yıllık bir geçmişle Avrupa’da 12 milyonun üzerinde satış rakamlarına ulaştı. 1994 yılında Türkiye’de satışa sunulduğundan beri 200 bin adetin üzerinde satış yapan Opel, yeni Corsa ile bu yılda ülkemiz de 15 bin satmayı hedefliyor.

Daha çok genç ve orta yaş bayanları hedefleyen Corsa dinamik tasarımı, keskin hatları ve geliştirilmiş donanımı ile şimdi çok daha farklı. Üç farklı donanım seviyesi Essentia, Enjoy, Color Edition ve Sport ile Türkiye pazarına 2015 yılının Şubat ayından itibaren 40 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak Opel Corsa İstanbul trafiğinde park sıkıntısı yaşayanlar için de boyutları ile kolaylık sağlıyor.

Bayanlara Özel Tasarlanan Yeni Opel Corsa

Yeni Corsa, modelinde daha önceden tanıdığımız 1.2 ve 1.4 litrelik dört silindirli benzinli motor ve 1.3 CDTi dizel motor seçenekleri sunulmaya devam edecek fakat Opel Corsa, yeni geliştirilen 3 silindirli 1.0 litrelik 115 HP gücündeki motoru, yenilenen iç ve dış tasarımı, şasi ve şanzıman seçenekleri, bilgi eğlence sistemi, yüksek kalite ve konforu ile dikkat çekiyor.

Yeni Corsa bagaj hacmi 5 kapı için 285 litre, arka koltuklar öne katlandığında ise 1.120 litrelik yükleme kapasitesi sunuyor. 3 kapı için ise 280 litre, arka koltuklar öne katlandığında ise 1090 litrelik bir alan sunuyor.

Bayanlara Özel Tasarlanan Yeni Opel Corsa

Teknoloji konusunda da büyük adımlar atan Opel Corsa “Yan kör nokta uyarısı“, “Opel eye ön kamera“, “City modu“, “Şeritten ayrılma uyarısı“, “Takip mesafesi göstergesi“, “Ön çarpışma uyarısı“, “Start-Stop” gibi yeni güvenlik sistemleri de opsiyonel olarak sunuluyor.

B segmentindeki diğer rakipleriyle aynı teknolojiye ulaşan Yeni Opel Corsa, fiyat konusunda daha uygun olmasından dolayı tercih edilme oranı yüksek olabilir. Bir Alman otomobili olan Opel Corsa kaliteli malzeme yapısı ile de fazlası ile tatmin ediyici seviyede.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *