Banyolarınızı Tamamlayacak En Şık Aksesuarlar

Banyolarınızı Tamamlayacak En Şık Aksesuarlar

Banyolarınızı Tamamlayacak En Şık Aksesuarlar

Crate and Barrel ile banyolara şıklık geliyor

Tüm yaşam alanlarına mutluluk katan Crate and Barrel, tasarımları ile fark yaratan kullanışlı ürünleriyle banyolarınızı tamamlıyor

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, banyolarınızın şıklığını tamamlayacak ve banyolarınıza düzen getirecek alternatifleri bir arada sunuyor.

Banyolarınızı Tamamlayacak En Şık Aksesuarlar

Banyolarınız için dolaplar…

Crate and Barrel’ın tasarımcılarından Mark Daniel, banyo dolaplarınız için iki farklı alternatif sunuyor. Uzun ince bir kuleyi andıran ve dumanlı kahverengi meşeden yapılan Banya Banyo Dolabının panjurlu kapağı sayesinde kişisel eşyalarınızı saklayabilir ve açık rafları sayesinde de günlük eşyalarınızı elinizin altında tutabilirsiniz.

Banyolarınızı Tamamlayacak En Şık Aksesuarlar

Sade hatlı Kraal Beyaz Dolap ise havlularınızı, banyo aksesuarlarınızı ve güzellik malzemelerinizi saklamak için ideal bir alternatif oluyor. Klasik dolabın beyaz dış yüzeyi, gri iç yüzeyiyle şık bir kontrast oluşturuyor. Mahatma Gandhi’nin Güney Afrika’daki evinde bulunan antika bir dolaptan esinlenerek tasarlanan Kraal Beyaz Dolabın fırçalanmış nikelden kulbu ise mobilyaya pırıltı katıyor.

Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinde yer alan Blake Dolap, doğal malzemelerin kullanıldığı klasik ve fonksiyonel tasarımı ile banyolarınızda birçok şeyi saklamanız için ideal bir seçim oluyor.

Banyolarınızı Tamamlayacak En Şık Aksesuarlar

Şık ve kullanışlı havlular…

Yumuşacık el ve banyo havluları, tek renkli, desenli veya çizgili seçenekleriyle Crate and Barrel mağazalarında sizleri bekliyor. Beyaz, gri ve kum rengi alternatifleri olan Egyptian Banyo Havluları, her renk ve tarzdaki banyoya uyum sağlamalarıyla dikkat çekiyor.

Crate and Barrel, daha renkli banyolar için ise açık mavi, mavi ve mercan alternatifleri olan Ribbed El Havlularını öneriyor.

Banyolarınızı Tamamlayacak En Şık Aksesuarlar

Banyolarınızı tamamlayan aksesuarlar…

Düzen ve güzellik sizin için önemliyse, banyolarınızı tamamlamak için en doğru adreslerden biri Crate and Barrel oluyor. Modern tasarımlarının yanı sıra, sadelikleri ile dikkat çeken Pure serisi diş fırçalık, diş macunluk ve sabunluk, banyoların olmazsa olmazları arasında yerini alırken, çevre dostu Dixon Serisi ise bambu diş fırçalık, sabunluk, sıvı sabunluk, çöp kovası ve kağıt mendil kutusu ile banyolarınıza doğallık getiriyor. Crate and Barrel, formuna özen gösterenler için ise Dixon Bambu Dijital Banyo Tartısını öneriyor.

Banyolarınızı Tamamlayacak En Şık Aksesuarlar

Banyolarında fazla eşya saklayanların yardımına ise el işçiliği ile örülen Sedona Serisi yetişiyor. Buri ağacından elde edilen lifler ve rattan kullanılarak el işçiliği ile örülen Sedona serisinin kağıt mendil kutusu, çöp sepeti, çamaşır sepeti, banyo tepsisi ve farklı boylardaki sepetleri banyolarınızda düzen sağlıyor.

Crate and Barrel, evlerindeki şıklığı banyolarına taşımak isteyenleri Akasya, İstinyePark, Zorlu Center, Maçka Outlet, Akmerkez, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir