Bana Davet Elbiseni Göster, Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim

Bana Davet Elbiseni Göster, Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim


Tesettür Abiye Modelleri 2018

Düğünler, davetler, mezuniyetler… Kimimiz en romantik pembelerin hakimiyetindeki uçuşan gece elbiselerinin rüzgarına, kimimizse geçmişin izlerini taşıyan vintage görünümlern büyüsüne…

Peki seçtiğiniz tasarımın sizi ele verdiğini biliyor musunuz? İşte en beğendiğiniz, tarzınızı yansıtan davet elbisesine göre karakter analizi

Pembe Şifon Yazlık Tesettür Abiye Elbise Modeli

Elbise: Gucci 2018 İlkbahar Yaz

Romantik Kadınlar Pembeden Yana

Volanlar, uçuş uçuş şifonlar… Ve bir de tasarımların romantik görünümleriyle birleşen pembe! Yaz düğünlerinde, davetlerde ya da önem verdiğiniz herhangi bir günde, seçiminiz romantik pudralardan yanaysa hayalperest tarafınız ağır basıyor. Siz şıklığı dozunda yaşamayı sevenlerdensiniz. Volanlı etekleriniz, fırfırlarınız, şifonlarınız ya da naif aksesuarlarınız sizi gecenin hit’i yapmaya yeter de artar bile.

2018 Tesettür Abiye Elbise Kombinleri

Elbise: Safiyaa 2018 İlkbahar Yaz

Gecenin Işıldıyan Yıldızları

Gecenin starı olmak isteyen kadınlar, iddialı görünümleri tarzına yansıtmaktan asla geri durmuyor. Payetli elbiseler, ışıltılı taşlar ve gösterişli kesimler… Kırmızı gibi iddialı renklerse tam sizin kaleminiz. Modern görünmeyi seviyor ve bunu en baskın seçeneklerle yansıtmayı istiyorsunuz. Bir düğüne, bir davete adım attınız an fark edilmek ve beğenilmek de hoşunuza gidiyor.

Sade Tesettür Abiye Elbise Modeli

Elbise: Safiyaa 2018 İlkbahar Yaz

Elegan Kadınların Minimalist Seçimleri

Akışkan kumaşlar, açık renkler ve minimalist kesimler… Elegan görünmeyi seven kadınlar gece kıyafetlerinde bile sadelikten yana. Yaz davetlerinde ekru, nude renklerin yanı sıra somon, açık mavileri kullanmayı seven naif kadınlar her zaman modern görünümleri tercih ediyor. Şıklığı ise gösterişli taşlarla yansıtmak yerine, uzayan kollar, elbiseye serpilen incileri kullanmayı seçiyor.

Nostaljik Tesettür Abiye Elbise

Elbise: Valentino 2018 İlkbahar Yaz

Nostalji Prensesleri

Farklı görünmeyi seven, geçmişten kopamayan retro kadınlar, davetlerde bu ruh hallerini yansıtmadan geçemiyor. Puantiye desenler, fiyonk bağlamalarsa vazgeçilmez bir trend. Modern görünümlerle günümüze uyarlanan ama asla nostaljiden vazgeçmeyen tasarımlar, retro kadınlara enerji veriyor. Siyah – beyazın yanı sıra lila tonlarıyla bu havayı yansıtarak hikayeler anlatan büyülü prenseslerin hayal güçleri de bir o kadar geniş.

Vintage Tesettür Abiye Elbise Modeli

Elbise: Christopher Kane

Farklı Olmayı Seven Vintage Ruhu

Onlar, pişti ihtimalini ortadan kaldıran garantici kadınlar. Kimi sandıklardan çıkardığı annesinin elbisesini giyen; kimiyse pasajları, vintage dükkanlarını dolaşarak sıra dışı bir şeyler bulan; kimiyse hiç zahmete girmeden markaların vintage görünümlü tasarımlarını edinenler. Her ne olursa olsun herkeste olanı sevmeyen, farklı olduğunu vurgulamak isteyen sıra dışı kadınlar…

Asil Tesettür Abiye Elbise Kombinleri

  • Elbise: Oscar de la Renta
  • Elbise: Reem Acra

Asilzadeler

Bazı kadınlar vardır ki, ilk görüşte asil ruhlarını ortaya koyarlar. Kraliyet ailesinin bir üyesiymiş gibi geceye damga vuran tavırlarında en büyük kaynaksa tercih ettikleri elbiseler. Olabildiğince sade, dar olmayan, desensiz ve siyah, lacivet, beyaz gibi renkler. Bir kaftan belki de minimal bir elbise… Elegan, zarif ve hayli hayli asil bu kadınların havası gece boyunca bir rüzgar gibi gelip geçer.

Renkli ve Farklı Tesettür Abiyeler

Elbise: Alexis Mabille

Ciddiyeti Bozan Renkli Kadınlar

Gece davetlerinde sıkıcı parçalardan uzak tercihleriyle, renkli kişiliklerini ortaya çıkaran kadınlar güler yüzleriyle bile fark edilmeyi başarır. Çiçek desenleri, geometrik baskıları en renkli halleriyle yansıtan tasarımları tercih eden neşeli kadınlar, kabarık kol ve eteklerle bir yaz gecesi rüyası yaşatır.

Siyah Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2018

Elbise: Marchesa

Karanlık Kadınlar

İster asi deyin, ister karanlık… Onlar siyahı sadece bir renk olarak görmezler. Karizmatik tavırlarıyla gecenin en büyülü görünümünü yansıtmayı başaran kadınlar, belden oturan siyah, düz elbiseleriyle asilliği en karanlık tavırlarıyla sergiler. Elbiselere işlenen ufak detaylar, hafif pırıltılar ya da çiçekler onları şıklığa kavuşturmaya yeter de artar.

Etnik ve Geleneksel İşlemeli Kaftan Modelleri

Elbise: Marchesa

Geleneksellikten Vazgeçemeyen Etnik Kadınlar

Etnik desenleri, bol kalıpları, kaftanları geride bırakamayan geleneksel kadınlar, şıklığı dozunda yaşamayı sevenlerden. Kırmızı gibi iddialı pembe gibi romantik renklerle işi olmayan kadınlar, lacivertte ya da yeşilde kendini bulur. Sadeliklerinden, naif görünümlerden taviz vermez, ciddiyetlerini, sağlam duruşlarını her zaman korurlar. Tam da bu sebeplerden dolayı farkılılaşarak herkesten ayrılır, şıklıklarını böyle kanıtlarlar.

2018-2019 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir