Balmain ve H&M Birlikteliğinden Doğan 4 Özel Kombin

Balmain ve H&M Birlikteliğinden Doğan 4 Özel Kombin

Balmaination H&M Koleksiyonu

5 Kasımda satışa sunulan Balmain’in H&M müşterileri için tasarladığı koleksiyon tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Balmaination ismiyle sunulan koleksiyondan seçtiğimiz en özel parçalarla 4 farklı kombin Yesiltopuklar.com ‘da!

Yıldızlardan, ve elit kesimden oluşan müşterilerine genç kitleleri de eklemeyi hedefleyen Balmain artık genç bir lise veya üniversite öğrencisinin hayali olmaktan çok gerçeği… Bu işbirliği sayesinde Balmain markasına ait kusursuz tasarımları normal fiyatların dörtte birini ödeyerek sahip olabilirsiniz. Balmain kadının sahip olduğu imajı ve stilinize yansıtmanız için kaçırılmaması gereken bir fırsat.

İşte Yesiltopuklar.com editörlerince Balmaination koleksiyonundan seçilen ve Balmain x H&M birlikteliğinden doğan 4 özel tesettür kombin önerisi.

Balmain ve H&M Koleksiyonu

Renk Blokları

Hazır havalar hala güneşliyken renkli parçalara kombinlerinizde yer verebilirsiniz. Balmaination koleksiyonunun ana rengi kesinlikle siyah… Ancak o simsiyah kombinlere eklediğimiz renkli parçalarla tablo gibi renk blokları oluşturabiliriz. Eğer bukadar canlı renk bana uygun değil derseniz aynı parçaların siyahını da kullanabilirsiniz.

Balmain ve H&M Koleksiyonu

Güçlü Siyah

Her yere, her ortama, her havaya uyum sağlayan siyah Balmaination koleksiyonunda pek çok farklı siluette karşımıza çıkıyor. Farklı dokularda karşımıza çıkan bu renk her dolapta kendine yer bulacak.

Balmain ve H&M Koleksiyonu

Parlak Doku

Her sezon görmeye alışık olduğumuz parlak kumaşlar Balmaination koleksiyonunda boyut atlıyor. Kendinden desenli dokusu ve üç renk alternatifi ile Balmaination bluzu zümrüt yeşili etek ile kombinlemeyi deneyin.

Balmain ve H&M Koleksiyonu

Elegan Zarafet

Bu kış hiç olmadığı kadar feminen ve elegan parçalara göz aşinalığı kazanacağız. Balmaination koleksiyonunda karşımıza çıkan işleme ve boncuk detaylı ihtişamlı parçalar ise sezonun hit listesinde yerini çoktan aldı.

Yorumlar

“Balmain ve H&M Birlikteliğinden Doğan 4 Özel Kombin” için 2 cevap

  1. sema ince dedi ki:

    Merhaba ben kombinlerinizi beğendim daha detaylı bilgilere nasıl ulasabılırım zamanımda dar. Yalnız maıl adresimde iletşebilme problemi var ama faceden semaince veya tw ulaşabilirsiniz.

  2. Yasemin dedi ki:

    Bu deri ceketi nerden bulabilirim yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir