Bahçe Dekorasyonuna Şıklık Katacak Fileden Dekoratif Mumluğu Kendin Yap!

Bahçe Dekorasyonuna Şıklık Katacak Fileden Dekoratif Mumluğu Kendin Yap!

Bahçe Dekorasyonu İçin Dekoratif Mum

Mum, bulunduğu ortama şıklık ve sıcaklık katan dekoratif aksesuarlardan biridir. Bahçenizin, balkonunuzun ya da evinizin bir köşesine şık ve dekoratif mumluk yaparak siz de ortama ayrı bir ambiyans katabilirsiniz. Dokunduğu yaşam alanlarına renk katan Tekzen, yapımı oldukça basit ve bir o kadar da şık ‘Fileden Dekoratif Mumluk’ yapımının detaylarını paylaşıyor.

Yapacağınız küçük dokunuşlar ile bahçe dekorasyonuna şıklık katacak ve ortama farklılık kazandıracak detaylarla eşyalarınızda bambaşka bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ilık bir havada bahçenizde akşam kahvenizi yudumlarken size eşlik edecek dekoratif bir mumluk iyi bir fikir olabilir. Hem yapımı kolay hem de çok şık duran bu mumluklar yaşam alanınıza renk katacak.

Evde yapabileceğiniz Kendin Yap-DIY (Do It Yourself) tasarımı ile çalışma odanızı, bahçenizi ya da evinizin bir köşesini kişileştirerek gününüzü keyiflendirebilirsiniz. İşte Tekzen’den harika bir öneri…

Fileden Dekoratif Mumluk

Fileden Dekoratif Mumluk

İhtiyacınız olan malzemeler:

  • Cam Kavanoz
  • Saksı altı
  • Mum
  • File
  • Dekoratif taşlar

Kendin Yap Fileden Dekoratif Mumluk

Yapılışı:

Mumları kavanozların içine koyarak dekoratif mumluk yapımına başlayabilirsiniz. Dekoratif taşları mumun etrafına yerleştirin. Dilerseniz renkli taşlar da kullanabilirsiniz. Kavanozlarınızı saksı tabaklarına oturtun. Saksı tabaklarında kalan boş kısımları da taşlarla doldurabilirsiniz. Fileleri yayarak içlerine kavanozları yerleştirin. İşte dekoratif mumluğunuz hazır! Filenin üst kısmını birleştirerek bahçenizdeki ağaca, ev ya da balkon dekorasyonunda herhangi bir köşeye asabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir