Baharlık Trençkotlarla Elegant Stil Nasıl Oluşturulur?

Baharlık Trençkotlarla Elegant Stil Nasıl Oluşturulur?

LC Waikiki Trençkot & Aybikestil Takım - Elif Doğan

Baharın en güzel yanı oldukça soğuk geçen kışın ardından ısınmaya başlayan  hava ve renklerle canlanan doğa… Bu güzel mevsime yakışan en güzel parça da trençkot! Trendler ne olursa olsun, mevsim bahar olduğunda trençkotlar her şekilde kombinlere dahil olmayı başarıyor. Peki kıştan bahara kolay geçişi sağlayan trençkotlarla elegant stil nasıl oluşturulur?

Mango Çıkarılabilir Yelekli Trençkot

Mango Trençkot
Massimo Dutti Jean

Sokak Stiline Elegant Dokunuş

Trençkotun süper gücü, denimin zamansız rahatlığıyla bir araya geldiğinde ortaya elegant ve spor şıklığın formülü çıkıyor. Günün her anında kullanabileceğiniz bu ikiliyi düz topuklu bir babet ya da ayakkabı, sade bir bluz ile bir araya getirin. Denim pantolonu yeni sezonun favorisi geniş paçalardan olmasına dikkat edin.

Mango Trençkot İle Tesettür Kombin

Mango Trençkot
Mango Pantolon Etek
Massimo Dutti Gömlek Ceket
Mango Şal
Mango Çanta
Massimo Dutti Ayakkabı
Massimo Dutti Yüzük
Massimo Dutti Bileklik

Elegant Stilin Cool Görünümü

Havalar baharda bir ısınıyor bir soğuyor, haliyle buna göre giyinmek lazım. Trençkotun cool havasını gömlek ceketlerle kobinleyerek katman stili oluşturun. Aslında bu stil bildiğimiz üst üste giyinmekten ibaret ama bunu şık detaylarla yapmak gerekiyor. Trençkotun içine gerektiğinde çıkararak da kullanabileceğiniz gömlek ceket, elegant stili tamamlayacak bir pantolon etek, zincir detaylı çanta ve topuklu ayakkabılar…  Güneş gözlüğü ve takılarda kombinin altın dokunuşları olacak.

 Vog Store Trençkot & Qooq Store Elbise - Hülya Aslan

Trençkot ve Elbise İkilisiyle Elegant Stiller

İlkbaharla birlikte elbiselerden, özellikle de çiçek desenli olanların altın çağı başladı. Tabi elegant stilinizi tamamlamak için özellikle kontrast renklerde trençkotu eşleştirmelisiniz. Kombini tamamlarken bantlı ayakkabı ve clutch ikilisini de mutlaka görünüme dahil edin. Alternatif olarak da havanın durumuna göre bootie’leri de deneyebilirsiniz. Elegant stili yakalamanız için kombin parçalarının rengi bej olmalı.

Massimo Dutti Trençkot İle Tesettür Kombin

Massimo Dutti Trençkot
Mango Pantolon Etek
Massimo Dutti Gömlek
Mango Şal
Mango Çanta
Mango Stiletto Ayakkabı

Ofis Stilinde Elegant Görünüm

Formal zorunlukları yerine getiren ama bir o kadar da elegant görünümleri ofise dahil etmenin tam zamanı. Mesela pastel tonlarda bir gömlek, ferah kumaşıyla dikkat çeken pantolon etek ikilisini kruvaze formlu trençkotlarla tamamlayın. Elegant görünüm katacak diğer parçalar ise stilettolar, deri çantalar, şık takı ve aksesuarlar…

Mango Trençkot ile Baharlık Tesettür Kombin

Mango Trençkot
Mango Pantolon
Massimo Dutti Gömlek
Normcore Şal
Mango Stiletto Ayakkabı

Elegant Şıklığın Konforlu Hali

Mevsim geçişlerinde sağladığı konforla rüştünü ispatlayan trençkotlar çabasız şıklığı ile ilk akla gelen tasarımlar oluyor. Hem elegant hem de konforlu bir görünüm çizmek isteyenler için; keten pantolonlar, dökümlü gömlekler ve hafif topuklu ayakkabılar ideal bir seçim.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir