Baharlık Parçalarla Yazlık Kombinler Nasıl Yapılır?

Baharlık Parçalarla Yazlık Kombinler Nasıl Yapılır?

Fuga Design Elbise ve Freshcarfs Pamuklu Şal

Bahar mevsiminde severek aldığını parçalara sıcak yaz günlerinde veda etmek zorunda değilsiniz. Kendi baharlık olsa da yanına aldığı ferah seçeneklerle iklim değiştiren tesettür kombinlere adım atabilirsiniz.

Mevsimlik Elbiseleri Sandalet ve Pamuklu Şallar Kombinleyin

Mevsimlik elbiseler, yaz günlerinde iç göstermeyen kalınlıklarıyla aslında çok iyi bir alternatif. İncecik elbiseleri her halükarda astarlarıyla giyinmek zorunda kaldığımızı düşünürsek, hafif kalın dokular daha akıllıca oluyor. Baharlık bu elbiseleri kombinlerken yazlık parçalarla eşleştirmeniz, ısı dengesini sağlayacak. Nefes alan sandaletler, terletmeyen pamuklu şallar baharlık elbiselerinizle yaza ayak uyduracak.

Çizgili Uzun Gömlek ve Pamuklu Şal

Baharlık Gömlekleri Önü Açık Kullanın

İster diz boyunda olsun ister maksi boy, baharlık gömleklerinizi önü açık kullanarak rüzgarı arkanıza alın. Bu haliyle bir dış giyim parçası giymekten de kurtaracak gömleklerin için incecik tişörtler kullanın. Yaza uygun pamuklu ya da keten dokulu bol pantolonlar, sezon trendi terliklerle kombini tamamlayın.

Denim Ceket ve Beyaz Tişört Kombinleri

Denim Ceketleri Artık Tişörtlerle Eşleştirin

Baharda kurtarıcı parça olan denim ceketleri, sweatshirt’ler ile iyi bir ikili olmuştu. Ancak yaz mevsimine bu ikili pek uygun kaçmayacak. Sezonun trend olan yumuşacık çizgili tişörtlerini denim ceketlerle eşleştirerek ısıyı dengeleyebilirsiniz.

He-Qa by Esra Kekin Demir Kemer Detaylı Tunik

Gri Tunik – He-Qa: Satın Al

Maksi Boy Tunikleri Artık Tek Başına Deneyin

Trençkotlarla, ceketlerle kombinlenen tunikleriniz, eğer maksi boyda ise, artık tek başına kullanabilirsiniz. Kavurucu sıcaklarda vücutla temas kuran kıyafetler fazlasıyla çekilmez olduğundan, kemersiz bir kombin yapmanız daha iyi olacaktır.

He-Qa by Esra Keskin Demir Trençkot

Trençkotları Sıfır Kol İçliklerle Kombinleyin

Çok sevilen havalı trençkotlardan yazın da vazgeçmenize gerek yok. Önceleri tunikler, elbiselerle kombinlediğiniz bu parçaları şimdi sadece incecik tişört ya da sıfır kollu içliklerle deneyebilirsiniz.

Aybike Tekstil Oil Trençkot

Kemerlere Veda Edin

Mevsimlik parçaları kullanırken açık renkleri bir araya getirmek; sandalet ve pamuklu şallarla kombinlemek şart. Öte yandan elbise, tunik ve trençkotların kuşaklarını ya da ek olarak kullandığınız kemerleri bir müddet geride bırakın. Sıcak havalarda çekilmez olan bu aksesuar, hafif bir rüzgarda bile kıyafetlerin nefes almasını zorlaştırıyor, bizden söylemesi.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir