Baharın Gözdesi, Oversized Trençkotlar

Baharın Gözdesi, Oversized Trençkotlar

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Oversized trençkotlar 2014 ilkbahar yaz sezonunda öne çıkan trendlerden… Baharın gözdesi olan oversized trençkotlar özellikle bu havalarda tam da giymeniz gereken parçalardan. Salaş ve rahat formlardaki bu trençkotlar, kış sezonunda da birçok hanımın gözde modelleri arasındaydıydı. Renk olarak klasik siyah ve bej öne çıksa da, birçok rengi tercih edebilirsiniz.

Baharla birlikte oversized trençkotlarda pudra, krem ve lavanta tonları öne çıkan renkler arasında olacak. Stil sahibi hanımlar için son yıllarda maskülen kıyafetler gardropların baş tacı. Rahat, salaş ve minimal formları da içinde barındıran maskülen tasarımlar, oversized trençkotlarla ayrı bir şıklık oluşturmakta.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Ayrıca hem feminen, hem maskülen kombinlerde oversized treçkotlar tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Kombinlerinizde ise bu trençkotlarla birlikte kullanacağınız oxford ve spor ayakkabı modelleri elegan bir hava oluşturacak. Ayrıca denimlerinizle birlikte bahar kombin tercihlerinizde, oversized trençkotları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2014 İlkbahar yaz sezonunda şıklık adeta trendlerle en üst seviyeye çıkacak. Tesettürlü hanımların kendileri için uyarlayabileceği tüm trendleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Trençkotlarda oversized modeller ile püskül çantaları birlikte kullanmaya ne dersiniz. Unutmayın trendler ne olursa olsun şıklık kendi bedeninize uyarladığınız en doğru kıyafetlerle olacaktır.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Yorumlar

“Baharın Gözdesi, Oversized Trençkotlar” için bir cevap

  1. Seyma oncu dedi ki:

    Bu trençkotlara ve cekete bayıldım ben markaları ne nereden bulabilrm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir