Baharda Yeni Bir Başlangıç

Baharda Yeni Bir Başlangıç

Çağla Aksu Yazıları Bahara Yeni Bir Başlangıç

Merhabalar;

Önceleri en sevdiğim defterimle paylaştığım düşüncelerimi, belki de çoğu yakınımın bile bilmediği bu yanımı, bu aydan itibaren sizler ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.

İlk önce bana bu günleri yaşatan Rabbime daha sonra da bana inanıp fırsat tanıyan YesilTopuklar.com ekibine sonsuz teşekkürler!

Hayattaki en mutluluk veren tutkum tasarım yapmak. Bana sorarsanız hayallerimin ucu bucağı yok hatta bazen beni öyle zorluyor ki gece uykumdan uyandırıp, elime kalem kâğıt aldırıp, çizim yaptırıyor… İnsanların hayallerine dokunabilmeyi seviyorum. Ben onları elle tutulur hale getirip, hayata geçirebildiğim vakit mutlu oluyorum…

Çağla Aksu Yazıları Bahara Yeni Bir Başlangıç

Mesleğimin bana verdiği yetkiye dayanarak; hoşunuza gideceğine inandığım çeşitli konu başlıklarını belirledim. Moda ve tasarım alanında birçok faydalı bilgiye birlikte sahip olacağız. Hem güncel hem genel bir bakış açısıyla anlamaya çalışacağız.

Yazılarım kimi zaman eleştirel, çoğu zaman da sohbet tadında olacak. Kendi stilini yakalayan, modayı günümüzde bilinenin aksine doğru kullanmayı başaran ve onun bizi değil bizim onu yönlendirdiğimiz günlerin geleceği, yakın bir gelecek için umarım yazılarım faydalı olur.

Görüşmek üzere…

Yorumlar

“Baharda Yeni Bir Başlangıç” için bir cevap

  1. büşra dedi ki:

    Sosyal paylaşım sitelerinde zevkle takip ettiğim Çağla Aksu’yu Yeşil Topuklarda görmek beni çok mutlu etti 🙂 Başarılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir