Baharda Yatırım Yapmanız Gereken Doğal Kumaşlı Parçalar

Baharda Yatırım Yapmanız Gereken Doğal Kumaşlı Parçalar

Mnatural Kot Sweatshirt - Mnatural Vizon Kuşaklı Ferace

Gündelik hayatta konforu üst seviyede yaşamanızı sağlayacak doğal pamuk kumaşlı parçaları dolabınıza eklemenin şimdi tam zamanı. Şimdi piyasada doğal kumaşlı tasarım bulmak o kadar zorken nasıl olacak diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı yazımızda saklı. İşte alışveriş sitemizde yer alan ve bir çok ürünü %100 pamuklu olan Mnatural markasından seçtiğimiz baharda yatırım yapmanız gereken doğal kumaşlı parçalar…

Mnatural Bej Nervür Detaylı Tunik - Mnatural Vizon Çizgili Tunik

Bej Tunik
Vizon Tunik

Bej ve Tonlarına Yönelin

2020 ilkbahar yazında öne çıkan bej, krem, vizon, camel gibi renkleri dolabınıza mutlaka ekleyin. Mnatural markasına ait biri nervür detaylı diğeri çizgili bu iki tunik de renkleri ve tabi ki doğal kumaşla tasarlanması sebebiyle baharda yatırım yapmanız gereken parçalar arasında ilk sıraya yerleşiyor.

Mnatural Arkası Düğme Detaylı Ferace - Mnatural Cepli Trençkot

Bej Ferace
Krem Trençkot

Dış Giyime İki Alternatif

Pamuklu dokusuyla dış giyimin iki farklı alternatifi olarak karşımıza çıkan ferace ve trençkot, aynı zamanda minimal şık stiliyle kombinlere naif bir dokunuş katıyor. Mnatural markasına ait krem cepli trençkot ve bej arkası düğme detaylı ferace hem model hem renk bakımından farklı ama tek bir ortak noktası var o da ikisininde pamuklu doğal kumaşa sahip olması.

Mnatural Beli Tokalı Elbise - Mnatural Düz Renk Elbise

Yeşil Elbise
Haki Elbise

Elbisede Renk Belli Modeli Seçin

Tesettürlü kadının vazgeçilmez parçası elbiseler, Mnatural markasında iki farklı şekilde yorumlanıyor. Biri spor diğeri topuklu ayakkabılarla kombinleyeceğiniz klasik stil. Yalnız elbiselerde renk belli siz sadece modeli seçin. Tabi yeşilin en güzel tonu bu doğal kumaşlı elbiselere eşlik edince tercih yapmak da biraz zor oluyor.

Mnatural Çizgili Gömlek Elbise - Mnatural Çizgili Tunik

Çizgili Elbise
Çizgili Tunik

Çizgilerin Yönü Değişmiyor

İster elbise ister tunik çizgilerin yönü hep doğal kumaşlı tasarımları gösteriyor. % 100 pamuklu kumaşı ile bütün yaz üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz Mnatural çizgili tasarımlardan çift cepli tunik ve gömlek elbisenin uygun fiyatlı olması ise ayrıca gönül çeliyor.

Mnatural Salaş Tunik - Mnatural Salaş Elbise

Salaş Tunik
Salaş Elbise

Konfora Salaş Destek

Doğal kumaşlı tasarımların konforuna salaş ve bol kesimler tam bir destek veriyor. Doğal liflerden üretilmiş, yumuşak dokusu ile öne çıkan salaş elbise ve yarasa kol kesimiyle rahatlığının yanında şık bir duruşa da sahip olan tunik, Mnatural markasından seçtiğimiz baharda yatırım yapmanız gereken parçalar arasına giriyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir