Babil’in Asma Bahçelerinden Şehre Uzanan Koleksiyonlar

Babil’in Asma Bahçelerinden Şehre Uzanan Koleksiyonlar

Çiçek Desenli Kombinler 2017

Babil‘in asma bahçelerinden kopup gelen yemyeşil fikirler, şehirde sıcak rüzgarlar estiriyor.

Her ağacın bir dalından farklı yaprak türleri tasarımları süslüyor. Doğanın içinde kaybolacağınız yeşilliğiyle büyüleyen yaprak desenlerden, tropikal havanın ikliminden göz kırpan palmiyeler, rüyalar alemine konuk eden rengarenk çiçekler deneysel kombinler sunuyor.

Çiçek Desenli Kombinler 2017

Bahçe Desenler Yeni Sezonda da Favori

Renkli ve dinamik silüetleriyle kendine hayran bırakan çiçek ve yaprak desenleri, sadece ilkbahar ve yaz aylarına saklanmayacak. Resort 2018 koleksiyonlarında da şimdiden gördüğümüz desenler kış sezonunda da yıldızını parlatmaya devam edecek. Valentino, Dolce Gabbana, Tory Bruch ve onlarca dünya markası önümüzdeki yılda da doğadan ilham alıyor, enerjiyi asla düşürmüyor.

Çiçek Desenli Kombinler 2017

Yılın Rengi de Deseni de Yaprak!

Floral kuşatma tüm yaz sezonunda enerjiyi yükseltirken yapraklarla da eküri oldu. Ancak son zamanlarda işler tersine dönüyor ve yapraklar tek başına zirveye oturuyor. Baştan aşağı yemyeşil tasarımlar, adeta bu sezonun rengi de deseni de benim diyor.

Çiçek Desenli Kombinler 2017

Sadece Kimonolarda Değil Heryerde

Yüksek dozda romantizmi işleyen floral desenler yapraklarla ayrı bir cool’luk kazanıyor. Desen aşımına uğrayan tasarımlar tüm karizmatikliğiyle şehirde rüzgarını estirirken, ikonik tavırlarıyla da göz kamaştırıyor. Sahil beldelerinde kimonolar üzerinde ahenkle dans eden yaprak desenler şehirde sadece bu parçada kalmıyor. Elbiseler, pantolonlar, gömlekler ve hatta aksesuarlarla çantalarda da hükmünü sürdürüyor.

Çiçek Desenli Kombinler 2017

Yaprak Yeşinin Ekürisi Güneş Sarısı

Rengarenk çiçeklerin pabucunu dama attıran yemyeşil yaprak desenleri, yanına güneşin enerji dolu sarısını alıyor. Bu iki rengin buluşması ve desenlerin dinamizmi stilin gücünü kat be kat arttırıyor. Ana rengi sarı olan tasarımlar üzerine işlenen yeşil yapraklar, kendine tutkuyla bağlıyor.

Çiçek Desenli Kombinler 2017

Bahçeler Gökyüzünden Renk Çalıyor

Babil’in asma bahçelerinden şehre uzanan yeşillikler, koleksiyonlarda zaman zaman renk değiştiriyor. Gökyüzünden ilham alan tasarımcılar, yeşile biraz mola verip mavinin huzuruyla yoluna devam ediyor. Çiçek ve yaprak desenleriyle enerjisi asla dinmeyen parçalar, bu sefer mavi görünümleriyle sokağa çıkıyor.

Çiçek Desenli Kombinler 2017

Desen Karmaşasına Hazırlanın

Çiçek desenler, yaprak desenler doğayı önümüze sererken etknik desenler, ekose desenler ve onlarca motif bir araya geliyor. Farklı baskılarla karmaşa değil ahenk yakalayan tasarımlar, desenin desenle nasıl güzel durabileceğini tekrar tekrar kanıtlıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir