Babas Termal Resort’da Kusursuz Doğa Deneyimiyle Tanışın!

Babas Termal Resort’da Kusursuz Doğa Deneyimiyle Tanışın!

Babas Termal Resort Kaliteli Yaşam

BABAS, konumu, doğası, tarihi ve onlarca sosyal etkinliğiyle farklılaşan proje; misafirlerine şehir hayatının sıradan akışının dışında, keyif veren ve paylaşılmaya değer deneyimler sunmayı hedefliyor.

Her mevsimi birbirinden güzel olan ikliminde, seneyi üç döneme bölerek 39 yıllık tatil paketleri sunan tesis; günlük rezervasyonlar ile de misafirlerine hizmet sunmakla birlikte kongre ve konferans merkezinde ticari, siyasi ve kültürel faaliyetlere ev sahipliği yapacaktır.

Yaşam alanları, havuz, hamam, sağlık üniteleri ve sosyal tesisleriyle BABAS Termal Resort, 2015 yılında misafirlerini ağırlamaya hazır olacaktır.

BABAS’ın benzersiz ekolojik atmosferindesiniz. Burası havanın en temiz, toprağın en bereketli, suyun en şifalı ve ışığın en parlak yansıdığı yer. Metropollerin karmaşasında biriken yorgunluklarınızı geride bırakın; BABAS’ta sürekli yenilenen tabiatla bütünleşerek, ruhen ve bedenen tazeleneceksiniz.

Babas Termal Resort Aile

Tabiat, her unsuruyla kusursuz dizayn edilmişken, onunla iç içe olan BABAS’ta yaşam alanları bu mükemmelliğe uyum sağlıyor. Burada, zamanınızı; keyif veren deneyimlere dönüştürmek için her ayrıntı; en üst düzey kaliteyi, lüksü ve kullanımda rahatlığı yansıtıyor. BABAS’ta tasarlanan her ayrıntı bu deneyimin bir parçası, ama önemli olan onların size hissettirdikleri…

ORGANİK SEBZE-MEYVE BAHÇELERİ
Tabiat, her unsuruyla deneyiminizi zenginleştirmek için seferber edilmiş gibi. Bütün bu işbirliğinin semereleri, özlem duyduğunuz doğal tat ve kokularıyla sizleri davet ediyor.

GÖZ ALICI BİR ORMAN
Babas yamacı, 360o orman seyri sunan bir oksijen vadisidir. Nerede duruğunuz ve ne yöne baktığınız önemli değil. Burada yemyeşil Bolu Ormanları, size aldığınız nefes kadar yakın.

Babas Termal Resort Sosyal Yaşam

BENZERSİZ BİR ÇİFTLİK ORTAMI
Sütü kutudan, yumurtayı koliden almaya alıştığımızdan beri hayvanlar aleminin dostluğundan mahrumuz. Kümes, küçükbaş ve küçükbaş hayvanları, kendilerini size hatırlatmak için BABAS Çiftliğindeler.

SOSYAL HAYAT
BABAS’ta her dakikanız dolu dolu ve bir başka keyifli. Sevdiklerinizle birlikteyken daha mutlusunuz. Bunun için spora, eğlenceye ve kültüre dair, dostlarla paylaşılmaya değer en keyifli aktiviteler; BABAS’ta, bir arada!

SPOR VE EĞLENCE
Okçuluk, binicilik, futbol, basketbol, tenis; Su sporları, bowling, masa tenisi, bilardo ve squash; Zamanınızı dostlarınızla birlikte unutulmaz kılacak aktivitelerden bazıları. Tatil deneyiminizi sevdiklerinizle paylaşmanız için BABAS’ta doğayla olduğu kadar dünyanın geri kalanıyla da sürekli bağlantıdasınız.

Babas Termal Resort Proje Alanı

ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BABAS’ta tarzınızı yansıtan mağazalar; damak tadınıza hitap eden cafe ve restaurantlar güzel vakit geçirmeniz için size özel tasarlandı.

KONGRE VE KONFERANS
BABAS’ın doğal atmosferi ticari ve kültürel toplantılara değer katacak 900 kişi kapasiteli ilham verici sosyal alanları da kapsıyor.

ŞİFA
Yılın 365 gün 24 saati durmaksızın hizmetinizde olan bedeniniz, bir renovasyonu hak ediyor. Yerküre her ihtiyaç için bir derman saklıyor. Sağlık, güzellik ve uzun bir ömür için BABAS; bu saklı hazineleri istifadenize sunuyor.

Babas Termal Resort Bahçeler

SAĞLIK KAYNAĞI TERMAL SU
Antik medeniyetlerden bu yana sıhhat kaynağı olarak bilinen BABAS kaplıca suyu, bu doğal yamacın içerisinde yer alıyor. 41 derece sıcaklıkta yeryüzüne çıkan bu doğal şifa hazinesi cildin yenilenmesine, organ fonksiyonlarının sağlıklı çalışmasına ve kemik hastalıklarının şifasına vesile oluyor.

OKSİJEN DOLU ORMAN HAVASI
BABAS özenle korunan ormanlarıyla tam bir oksijen vadisi. Buradaki sağlıklı solunum terapisi; temiz kan dolaşımı ve sağlıklı organ fonksiyonlarına yardımcı olarak ruhen ve bedenen tazelenmenizi sağlıyor.

SAĞLIK KLİNİĞİ VE GÜZELLİK MERKEZİ
Sağlık Kliniği ve Güzellik Merkezinin hekim ve uzmanları; muayene, terapi ve tedavi hizmetleriyle BABAS’IN şifa kaynağı tabiatından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyorlar.

BABAS; Ankara, İstanbul ve Bursa’ya 246 km ile eşit mesafede bulunuyor. Bolu’nun 50km güneybatısında yer alan bu eşsiz yamaca, iki tarafı ağaçlarla kaplı bir yoldan keyifli bir seyahatle ulaşacaksınız. Abant, Sünnet ve Gölcük gölü milli parklarında tabiatın güzellikleri ise yarım saatte, Kartalkaya ve Kartepe kayak merkezi 1 saatte karşınızda…

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *