Bu Ay Aysha Dergisi Dopdolu

Bu Ay Aysha Dergisi Dopdolu

Muhafazakar-Yaşam-Dergileri-Aysha-Dergi

Dergiler Temmuz sayılarında yine birbirinden ünlü isimlerle karşımıza çıktılar. Üstelik hepsi yaz mevsiminin enejisini ve Ramazan ayının ruhunu yansıtır nitelikte!

YesilTopuklar.com olarak Aysha Dergi Temmuz sayısını mercek altına aldık! Aysha Dergi‘in yeni sayısında ünlü müzisyen Mustafa Ceceli, AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı Özlem Topal, araştırmacı-yazar Emine Şenlikoğlu gibi isimlerin yanı sıra geniş bir Ramazan ayı dosyası ile okurlarının karşısına çıkıyor.

Muhafazakar-Yaşam-Dergileri-Aysha-Dergi

Muhafazakar hanımların dünyasını en iyi anlayan ve anlatan dergi Aysha, modern ve gelenekçi yapımızı çok iyi harmanlayıp, geçmişteki köklü değerlerimizden taviz vermeden, geleceği de ufkuyla idrak eden kadına ulaşmayı hedefliyor. Tüm bunları yaparken de inanca ve değerlerine uygun yaşamayı amaç edinmiş hanımlara ulaşmayı hedefliyor.

Aysha muhafazakar hanımların yaşam biçimine ve stiline dinamik ve farklı bir anlam katıyor. Dergi şehirli hanımların stilini oluşturan bütün alanlarda zengin bir içerik sunuyor. Bu içerik, giyimden sanata, sağlıktan dekorasyona, kişisel bakımdan tatil mekanlarına, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara, sinemaya uzanıyor. Her alandan tanınmış isimlerle gerçekleştirdiği röportajlara yer veriyor. Nevval Sevindi, Ayşenur Kurtoğlu, Cemalnur Sargut, Zeynep Özcan gibi birbirinden özel ismin yazılarıyla değer kattığı Aysha, rakiplerinin arasında öne çıkıyor.

9 TL’lik satış fiyatı ile Aysha Dergi, D&R, Tansaş, Migros, Remzi Kitabevleri ile Tüm Gazete Bayilerinde…

Detaylı bilgi için: www.ayshadergi.com

Yorumlar

“Bu Ay Aysha Dergisi Dopdolu” için bir cevap

  1. […] Temmuz sayısında Ramazan’a özel eklerinden ve özel içeriğinden bahsettiğimiz Aysha‘nın Ağustos sayısı da dopdolu. Dergisinin bu sayısında neler var bir göz atalım! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir