Avenna 2015 İlkbahar/Yaz Abiye Koleksiyonu

Avenna 2015 İlkbahar/Yaz Abiye Koleksiyonu

Avenna İlkbahar Yaz Abiye Modelleri 2015 (2)

Avenna 2015 İlkbahar/Yaz tesettür abiye elbiseleri çarpıcı kesimler, şık detayları ve yazın enerji dolu renkleriyle iddialı bir zarafet sunuyor.

Bu sezon tesettür abiye denince gözler Avenna’ya kayacak. Çünkü abiye elbiselerin siluetini ve ruhunu bu yaz Avenna belirliyor!

Avenna İlkbahar Yaz Abiye Modelleri 2015 (2)

Işıltılı Detaylar

Işıltı ve kesim olarak mükemmel detaylar sunan tesettür abiyeler mükemmel tasarımlarıyla gerçeküstü bir şıklık vaat ediyor. Avenna 2015 ilkbahar yaz abiye elbise modelleri tam anlamıyla masalsı bir siluet arayanlara göre..

Bu sezon davet elbiselerinde iki parçalı tasarımlar ayrı bir önem taşıyor. Üst ve alt olarak iki parçadan oluşan davet kıyafetleri uzmanlık gerektiren stili ortaya koyuyor.

Avenna İlkbahar Yaz Abiye Modelleri 2015 (2)

Pelerinlere Vurgu

Pelerin modası günlük yaşamımızı kurtarıcı fakat onları hiç bu kadar şık görmemiştiniz. Pelerinler, Avenna abiye koleksiyonuyla özel günlerin de vazgeçilmezi oluyor. Kesimi ustalık isteyen bu zamansız tasarımlar yaz davetlerinin kilit parçası.

Avenna 2015 İlkbahar/Yaz Abiye Modelleri

Yorumlar

“Avenna 2015 İlkbahar/Yaz Abiye Koleksiyonu” için bir cevap

  1. […] sağlıyor. Biraz daha maskülen olmak isteyenler için de alternatif mevcut. Ayrıca şık elbiseler01 ve desenli kaplarla bu yazın gözdesi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir