Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Avant Pop ile Sanatsal Modaya Buyrun

Avant Pop ile Sanatsal Modaya Buyrun

Avant Pop Giyim Trendi

Her sene olduğu gibi bu yaz da birçok moda trendiyle karşı karşıyayız. Bazen bu kadar çeşitliliğin kafa karışıklığına sebebiyet verdiğini düşünsek de herkese uygun bir trendin var olduğu kaçınılmaz bir gerçek.

Sanat için moda mı, moda için sanat mı?

Moda birçok akım ve dönemden etkilenen yenilikler dünyasıdır. En önemli besin kaynağı ise sanattır. Dünyaca ünlü tasarımcıların hemen her koleksiyonunda bunun izini görmek mümkün. Bizde bu yaz bunu daha da hissedeceğiz ve adeta herkes sanat giyecek dercesine dolabımıza birkaç tane avant pop trendinden parçalar ekleyeceğiz. Neden mi?

Çünkü; avant pop rengarenk, cıvıl cıvıl ve çok enerjik. Herkesin kendinden bir parça bulabileceği adeta ütopik bir dünya. Sanki bir ressamın tuvalinden fırlamış gibi bir görüntü bu yaz bizi bekliyor. Karmakarışık, sürrealist desenler, Pablo Picasso, Salvador Dali ve Monet gibi sürreal ressamların fırça darbelerinden ilham alıyor.

Avant Pop Giyim Trendi

Bu sanatsal akımı bu yaz bize en çok hissettirenler arasında Chanel, Prada ve Celine var. Defile görsellerine bakıldığında eteklerde, elbiselerde, bluz ve t-shirtlerde sanatın modaya nasıl ustalıkla uyarlandığını çok rahatlıkla görebilirsiniz.

Farklı olmayı seven herkesin gözdesi olacak olan avant pop, size enerjik ve pozitif bir his verecek. Şimdiye kadar renk uyumuna dikkat ederdik; şimdi ise uyumsuzluğun içinde kendimizi iyi hissetme zamanı. Çünkü, avant pop ile renklerin uyumunu değil, renklerin karmaşıklığı ve çoşkusunu yaşayacaksınız.

Avant Pop Giyim Trendi

Mutlaka Edinmeniz Gereken Parçalar

  • 1- Rengârenk bol desenli şal ve eşarplar
  • 2- Şifondan uçuş uçuş bir elbise
  • 3- Boyfriend jean üzerine giyebileceğiniz oversized bir t-shirt
  • 4- Sezonun trendi püsküllü, avant pop desenli bir çanta

www.chalah.com.tr

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *