Asla Ruh Halinize Göre Giyinmeyin!

Asla Ruh Halinize Göre Giyinmeyin!

Kadınların en büyük dertlerinden biridir bugün ne giysem. Hemen hemen hepimiz, çoğu zaman bu sorunla karşı karşıyayız. Peki hiç güne nasıl bir kombinle başlamalıyım diye düşündünüz mü? Eminiz şimdi aklınızda birkaç öneri ya da cevap oluşmuştur. Güne en doğru nasıl bir kombinle başlamanız gerektiğini öğrenmek için, stil önerilerimize kulak verin.

Doğru Kombin Yapmanın Püf Noktaları

Bir gün önceden kombininizi düşünün

En doğru kıyafet hazırlama yöntemi, gece yatmadan hazırlanan kıyafetlerdir. Bu sayede sabahın çok kısıtlı vaktinde kombin hazırlamak her zaman risktir. Hem işe geç kalmış, hem tam hazırlanamamış bir vaziyette olunacağından kombin seçimi doğru kararlarla yapılamaz. Siz siz olun eğer şıklığınıza önem veriyorsanız, muhakkak kombinlerinizi bir gün önceden hazırlayın.

Doğru Kombin Yapmanın Püf Noktaları

Zamanın ve mekanın önemi

Kıyafetlerinizde düşünmeniz gereken öncelikli konuların başında, kombin seçiminizin zamanın ve mekanın ruhuna göre uygunluğu geliyor. Eğer çalışan bir kadınsanız kotlar ve eşofmanlar giyemezseniz ya da bir davete katılacaksanız, günlük bir kombin seçmemelisiniz. Bu sebeple günün kombinini hazırlarken, muhakkak programınızı düşünün ve mekanın atmosferine göre kıyafetler seçin.

Doğru Kombin Yapmanın Püf Noktaları

Ruh halinize göre asla giyinmeyin!

Şimdi size şöyle bir soru soralım…

-Günün kombinini neye göre ve nasıl hazırlıyorsunuz?

Cevapların çoğu emin olun, sabah ki ruh halime göre hazırlıyorumdur. Bu seçim yanlışların en büyüğü. Düşünün güne enerjik uyanmadınız ve o gün çok önemli bir görüşmeniz var. Ruh haliniz iyi değil diye vasat bir kombin yaptığınızı. Emin olun kombininiz sizin ruh halinizi ve hayata bakışınızı yansıtır. Bu sebeple hangi ruh halinde olursanız olun, doğru kombin için bir gün önceden hazırlanın ve zamanın ruhuna göre hareket edin.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *