Narın Bolluk ve Bereketi Mutfaklarda

Narın Bolluk ve Bereketi Mutfaklarda

Arzum Nar Serisi

Arzum “Nar Serisi” Bereketin Simgesi

Türkiye’de elektrikli ev aletleri sektörünün pazar lideri konumunda olan Arzum, bu sene 50.yaşını kutluyor. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım olmak üzere 6 ürün kategorisinde; 250’den fazla ürünü ile bulunuyor.

Yenilikçi, tutkulu, samimi, özenli ve güvenilir olmak şeklinde sıraladığı değerleriyle Arzum, kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunuyor.

Türkiye’nin lider elektrikli ev aletleri markası Arzum, yakından takip ettiği modayı ve trendleri, tasarım ve şıklığı ile öne çıkan ürünlerine yansıtıyor. Arzum yılın moda rengi nar kırmızısından ilham olarak tasarladığı Nar Serisi, mutfaklara estetik bir dokunuş yapıyor.

Arzum Nar Serisi

Nar Serisi lansmanında konuşan Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü Mehtap Yıldız “Kadınları ve kadın dilini çok iyi anlayan Arzum, modayı ve trendleri yakından takip ediyor, şıklığı hayatın her alanında arayan tüketicilere hitap ediyor. Bu bakış açımızın bir uzantısı olarak, yılın moda rengi nar kırmızısını ürünlerimize uygulayarak, modanın sadece giyimle sınırlı kalmadığını göstermek istedik.Son dönemde mutfaklarda kullanılan ürünlerin evin diğer bölümleriyle uyum içinde olması gibi bir beklenti var. Mutfağında tasarımı ve şıklığı önemseyen, küçük ev aletlerini mutfak dekorasyonunun bir parçası olarak görenlere, en trend renklerle oluşturduğumuz yeni serilerimizi sunuyoruz.Bu serilerin en yeni üyesiolan Nar Serisi’nin, şıklığı hayatın her alanında arayan kadınlar tarafından çok sevileceğine inanıyoruz. Arzum, 50 yıllık tecrübesiyle kadınlara ‘sen dokunursun değişir dünya’ diye sesleniyor.Her zaman kadınların yanında olmaya ve dünyayı güzelleştiren kadınların dünyasını güzelleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.
Arzum Nar Serisi

Mutfağınızın Yeni Gözdesi Arzum Nar Serisi

Türkiye’nin lider elektrikli ev aletleri markası Arzum, bolluk ve bereketten yola çıkarak tasarladığı Nar Serisinde tasarım ve şıklığı buluşturuyor. Yılın moda rengi “Nar kırmızısı” ile tüm dikkatleri üzerine toplayan seri, tasarımıyla olduğu kadar inovasyonuyla da göz dolduruyor.

Arzum Nar Serisi içinde yer alan; Prostick 1500 El Blender Seti, Çaycı Klasik Çay Makinesi, Cezveli Türk Kahvesi Makinesi, Mixxi Mikser, Prochopp Cam Hazneli Doğrayıcı ve Panini Granite Tost Makinesi tasarımı ve şıklığı kadar işlevselliği, ergonomisiyle de dikkat çekiyor. Nar Serisi, az yer kaplayan, sağlıklı malzemelerden üretilen ve az enerji harcayan özellikleri ile de kullanım avantajı sağlıyor.

Arzum Prostick 1500 El Blender Seti

Arzum Prostick Çubuk Blender Seti, el brenderı, doğrayıcı ve çırpıcı fonksiyonları ile üç işlevi bir üründe topluyor. Güçlü motor teknolojisi ve turbo fonksiyonu sayesinde performans sorunu yaşatmıyor. Paslanmaz çelik çırpıcı ve doğrayıcısı ile uzun ömürlü kullanım olanağı sunuyor. Arzum Prostick Çubuk Blender Seti’nin sessiz çalışma özelliği, gürültüsüz bir ortam yaratıyor.

Arzum Nar Serisi

Arzum Çaycı Klasik Çay Makinesi

Arzum Çaycı Klasik Çay Makinesi, 1,8 litrelik haznesiyle demliği alındığında su ısıtıcısı görevi görüyor. Enerji iletim tabanı ile kablosuz kullanım imkanı sağlayan ve360 derece dönebilen ergonomik yapısı sayesinde sağ ve sol elle kullanılabiliyor. Arzum Çaycı Klasik Çay Makinesi’nin paslanmaz çelik özelliği uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Arzum Nar Serisi

Arzum Cezveli Türk Kahvesi Makinesi

Arzum Cezveli Türk Kahve Makinesi, tek seferde 6 fincan kahve yapabiliyor. Enerji iletim tabanı ile kablosuz kullanım imkanı sağlayan ve 360 derece dönebilen ergonomik yapısı sayesinde sağ ve sol elle kullanılabiliyor. Arzum Cezveli Türk Kahvesi Makinesi’nin katlanabilir sapı yerden tasarruf ettirirken taşıma ve saklama kolaylığı sağlıyor. Paslanmaz çelik gizli rezistans sistemi ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi bulunan Arzum Cezveli Türk Kahve Makinesi, uzun ömürlü kullanımı ile öne çıkıyor.

Arzum Nar Serisi

Arzum Mixxi Mikser

Arzum Mixxi Mikser’inkarıştırıcı ve hamur yoğurucu aparatı bulunuyor. 5 kademeli hız ayarı bulunan Mixxi Mikser, yüksek performansı ile öne çıkıyor.

Arzum Prochopp Cam Hazneli Doğrayıcı

Arzum Prochopp Cam Hazneli Doğrayıcı, her türlü sebze, meyve ve sert besinleri sorunsuz şekilde parçalıyor. Prochopp Cam Hazneli Doğrayıcı’nın 1 litrelik cam haznesi gıdaları en sağlıklı şekilde koruyor.

Arzum Nar Serisi

Arzum Panini Granite Tost Makinesi

Arzum Panini Granite Tost Makinesi, yapışmaz granit plakaları ve 180 derece açılabilen üst gövdesi ile lezzetli ızgaralar hazırlama imkanı veriyor. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst gövdesi ile gıdaları ezmeden etkin bir şekilde pişirilmesini sağlıyor. Tek seferde dört adet tost yapabilme imkanı sunan Arzum Panini, çıkarılabilir ve yapışmaz granit ısıtıcı plakaları sayesinde kolayca temizleniyor. Arzum Panini, kilitleme mandalı sayesinde dik konumda muhafaza edebiliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir