Armine’den Duyguların Kombini, Dört Renk, Dört Seçenek!

Armine’den Duyguların Kombini, Dört Renk, Dört Seçenek!

Armine Tesettür Giyim Kombini
Tesettür giyim markalarından Armine Giyim‘in 2013 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu modellerinden şık bir kıyafeti sizler için kombinledik. Armine Giyim bu yaza birbirinden şık tasarımlarla adeta damgasını vurdu. Bir renk cümbüşü içinde Armine Giyim’in tasarımlarında doğanın her rengini bulabilmekteyiz. İşte şık bir kap ve dört ayrı renk ve farklı duygularla yeni bir kombin. Bir mevsim bazen dört mevsim gibidir… Bir mevsimde dört iklim bir arada yaşanır gibidir. Haleti ruhiyemiz doğal olarak bir günün oluşumunda dört ayrı duygu ve düşünceyi bir gün dönümü olarak bize sunar.

Sabahleyin kalktığımızda tertemiz duygularla, sakin, dingin, huzurlu ve mutlu bir şekilde güne başlarız. Beyaza kaçan açık bir mavi belki de duygularımızın limanıdır. Öğlenleyin yaz güneşiyle birlikte beyazı, belki de krem rengini tercih edebiliriz. Çünkü beyaz elbiseler yakıcı yaz güneşini yansıtan en önemli faktördür. Pembeye gelince güneşin gurub vaktindeki yansımasını ruhumuzda hissederiz. Mavilik, morluk, kızıllık, sarılık derken gün batımı sonrası pembe bir elbiseye hayır diyemeyiz.

Aslına bakarsanız benim favorim, gecenin gizemini yansıtan, koyu mavi, ya da saks mavinin derinliğidir. Duygularla düşüncelerin zarif bir modelde elit bir tezahürüdür. Yeryüzündeki milyonlarca kır çiçeklerinin gökyüzüne dağılışı ve gökyüzünün derinliğine yayılan, yıldızlar gibi hükmeden tasarımı estetik boyutlarda sonsuzlukla buluşması gibidir.

Armine Giyim‘in bu kapı dört özel rengiyle tesettürlü hanımlara şık bir tasarımıdır. Seçilen renklerin hepsi de birbirinden güzeldir. Siz bu mevsimde, hangi iklimi ve vakti yaşamak isterseniz isteyin, sizin için duygularınıza tercüman olacak mutlaka bir seçenek vardır. Bu şık kapta puantiyeler adeta kıyafetin üstünde dans etmekteler. Bizim önerimiz bu kap üzerin tek renk bir şalı tercih etmeniz olacaktır.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir