Armine’den 2015-16 Sonbahar Kış Sezonuna Modern Tasarımlar

Armine’den 2015-16 Sonbahar Kış Sezonuna Modern Tasarımlar

Armine 2015-16 Sonbahar Kış Giyim Modelleri

Muhafazakar giyimin önde gelen markalarından Armine, 2015-16 sonbahar kış sezonunda da oldukça iddialı. Eşarp, çanta, giyim, aksesuar gibi geniş bir yelpazesi olan Armine Giyim, modern tasarımları yepyeni desenler ile buluşturmuş. Armine tüm ihtişamıyla modayı takip eden kadınlara göz kırpıyor.

Armine 2015-16 Sonbahar Kış Giyim Modelleri

Pardösüler çok çeşitli kumaşların elegan çizgilerle buluşmasıyla ortaya çıkmış. Yünlü kumaşlar, kapitone, kaşe ve deri ile kaplar ve pardösüler sizi kışa hazırlıyor. Kim demiş beyaz kışın giyilmez! Kürk detayının kullanıldığı beyaz pardösü ile kışın soğuk havasına şıklığınız ile eşlik edebilirsiniz. Sezonun trend parçalarından olan deri ceketler de koleksiyondaki yerini alıyor. Bordo deri ceket ile hem modern hem de cool görünebilirsiniz.

Armine 2015-16 Sonbahar Kış Giyim Modelleri

Renk skalası da içimizi ısıtıyor. Toprak tonlarının oluşturduğu zarafet, camel ve sarının cazibesiyle şık bir sonbahar sizi bekliyor. Asit yeşilinin hükmü koleksiyonda devam ederken, kışın asil rengi bordo ve saks hemen hemen tüm gruplarda yerini almış. Bunlarla beraber sert havanın pudra ve sarılarla kırıldığını görüyoruz.

Armine 2015-16 Sonbahar Kış Giyim Modelleri

Eşarp koleksiyonu da oldukça geniş tutulmuş, 91 ayrı desenden oluşan koleksiyon içerisinde; çiçekli, geometrik, zincir, manzara ve serbest desen çeşitliliği mevcut. Güllerin desenlerdeki yansıması bu sezon da devam ediyor. Baharın taze çiçekleriyle bezenmiş bu eşarplar kombinlerinize farklı hava katacak. Şal koleksiyonuna bayrak kırmızısı, yeşil, mavi, mor ve pembe tonlarını da ekleyen Armine, kendi zevkinize ait bir parçayı mutlaka bulacaksınız imajını veriyor.

Armine 2015-16 Sonbahar Kış Giyim Modelleri

Armine stilistleri çantaları sihirli elleriyle yeniden yorumlamış. Daha modern daha şık daha cool parçalar ile stilinizi harmanlayabilirsiniz. Clutch’lar ile davetlere katılabilir, omuz çantaları ile günlük hayatınıza eşlik edebilirsiniz. Modeller arasında sizin tarzınıza uygun bir parçayı mutlaka bulacaksınız.

Hazırlayan: Munise Boz

Armine 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir