Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Armine Mağazalarında Bayram Alışverişi!

Armine Mağazalarında Bayram Alışverişi!

YeşilTopuklar alışverişte! Armine yeni sezon modellerini sizler için araştırdık

Armine 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu mağazalarda yerini almaya başladı. Armine Giyim’in koleksiyonunda ise birçok ürün grubu ve model çeşitliliği sezonda tüm hanımların beğenisine sunuldu. Bayram alışverişinize çıkmadan önce, sizler için araştırdığımız markaların özel tasarımlarını ve fiyatlarını hazırlayacağımız alışveriş yazılarımızda bulabileceksiniz.

Armine Bayramlık Modelleri ve Fiyatları

Bugün sizler için Armine Giyim’den en şık modelleri ve fiyatlarını paylaşacağız. Biz hanımlar için elbiselerin gardıroplarımızda önemli bir yeri vardır. Armine’nin hakim yaka, deri kemerli ve şık biyelerle modern bir hava verilen mor elbisesi 188.91 TL. Yine sezon trendi olan leoparın lacivert bir elbisede yaka, bel ve kollarındaki şeritlerle yorumlandığı bu şık elbisenin fiyatı ise 224.91 TL.

Armine Bayramlık Modelleri ve Fiyatları

Sezonun olmazsa olmazı trençkotlar ise Armine yeni sezon koleksiyonunda farklı renk tonları ile karşımıza çıkıyor. Hiçbir sezon asla trendi azalmayacak olan siyah şık trençkotun fiyatı ise 260.91 TL. Klasik eteklerinizin üzerine en rahat kombinlenen trençkotlar sonbaharda kurtarıcı parçalar arasında. Sezon trend renklerinden olan ıhlamur yeşili deri kemerli ve deri detaylı zarif pardesünün fiyatı ise 314.91 TL.

Armine Bayramlık Modelleri ve Fiyatları

Özel günler için tercihimiz şık kaplardan yana olmaktadır. Armine 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonunda yaka ve etek uçlarındaki dantel detayı ile minimal formlardaki hardal kapın fiyatı ise 305.91 TL. Sezon trendi olan leoparın ıhlamur yeşili spor bir kap ile yorumlandığı bu özel tasarımın sezon fiyatı ise 260.91 TL.

Sezon ve bayram alışverişlerinize çıkmadan önce sizler için araştırdığımız alışveriş yazılarımızı kaçırmayın.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *