Armine Giyim 2016 Etek-Ceket Modelleri

Armine Giyim 2016 Etek-Ceket Modelleri

Armine Giyim 2016 Etek Modelleri

Armine’nin Öne Çıkan Etek Modelleri

Tesettür giyim markalarının önde gelenlerinden Armine 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu görücüye çıkarttı ve şimdiden sezon ürünlerini indirime girdi. Klasik ve rahat parçaları bulabileceğiniz markanın vazgeçemediği tek özellik şıklık! Modern çizgilerle elegan görüntüler oluşturan marka, etek ve ceketleriyle yine göz kamaştırıyor.

Ofis stilinden, davetlere, özel günlerden sokak stiline her ana uyum sağlayacak parçalar koleksiyonda yer alıyor. Tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olan etekler de koleksiyonun en göze çarpan tasarımlarını barındırıyor.

Sade tasarımlardan floral desene, düz kesimlerden pileli eteklere kadar trendlere uygun her modeli bulabilirsiniz. Etek modellerinde vazgeçilmez siyahın yanı sıra kahverengi ve tonları yer alıyor.

Katalog fotoğraflarındaki her ürünü, harika kombinlerle bir araya getirerek oluşturan marka, stil ipuçları da sunuyor. Armine Giyim Koleksiyonundan öne çıkan etek modellerini inceliyoruz.

Armine Giyim 2016 Etek Modelleri

Ofis Stiline Uygun Etekler

Klasik giyim oluşturmak istendiğinde başvurduğumuz ilk parçalardan biri etekler oluyor.

Ofis stilinde hem rahat ettirecek hem klasik havaya uyum sağlayacak olan etekler, Armine’nin yeni sezon koleksiyonuyla modern bir halde karşımıza çıkıyor.

Bu klasik görüntüyü bozmamak için yine aynı klasikliğe sahip gömleklerle stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Armine Giyim 2016 Etek Modelleri

Kahve Tonlarının Sıcaklığı

Sonbahara en yakışan renk, kahve tonları oluyor. Açıktan koyuya her tonunun bir araya gelmesi de ayrı bir hava oluşturuyor.

Maskülen ceketlerle bir araya gelen düz kesim sade etekler, sade şıklığın anahtar parçaları arasında kendine yer ediniyor.

Aynı tonların açık ve koyu tonlarını bir araya getirerek ton sür ton trendini yakalayabilir, elegan bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Armine Giyim 2016 Etek Modelleri

Pileli Etek Şıklığı

Armine Giyim yeni sezon etek modellerinde oldukça karşılaşacağınız modellerden pileli etekler, farklı kesim ve desenleriyle karşımıza çıkıyor. Açık renk tonları zarif bir stil oluşturuyor.

Desenli gömlek ve ceketlerle kombinleyeceğiniz bu parçalarla stilinizi tamamlayabilirsiniz. Katalog görsellerinde ekose gömlek ve ceketlerle kombinlenen eteklerle bir takım oluşturularak şık bir görünüm elde ediliyor.

Armine Giyim 2016 Etek Modelleri

Siyahın Asi Asaleti

Yaz kış modası asla geçmeyecek olan siyah renk tasarımlar Armine’nin eteklerinde de asil ve asi tarzı yansıtıyor.

Baştan aşağı siyah parçalarla kombinleyerek güçlü bir stil oluşturabileceğiniz etekler, her anınızın kurtarıcı parçalarından olacaktır.

Armine Giyim 2016 Etek Modelleri

Floral Desenli Etekler

Yeni sezon koleksiyonlarının birçoğunda karşınıza çıkacak floral desen, Armine’nin kreasyonunda da yer alıyor.

Pileli eteklerini floral desenle bir araya getiren marka yine şıklığı ihmal etmiyor.

Sade parçalarla kombinleyebileceğiniz floral desenli eteklerle hoş bir stil oluşturabilirsiniz.

Armine Giyim 2016 Etek Modelleri

Ekoseden Puantiyeye

Armine yeni sezon koleksiyonunda 2016’nın trendlerini görebilmeniz mümkün. Floral desenli etekleri kullandığı gibi, öne çıkan desenlerden ekose ve puantiyeyi de ihmal etmiyor.

Günlük hayata uyarlayacağınız ekosenin yanında özel davetlere eşlik edecek puantiye desenli etek de koleksiyonun hem kullanışlı hem şık parçaları arasına giriyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir