Armine 2016 Yaz Kap ve Tunik Modelleri

Armine 2016 Yaz Kap ve Tunik Modelleri

Armine 2016 Yaz Tunik ve Kap Modelleri

Tesettürlü kadınların en uğrak alışveriş durağı Armine, 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’yla yenilikçi ve benzersiz tasarımlara imzasını attı. Modern çizgide, şehirli kadının stilini yansıtacak parçalar ve günlük yaşamın zamansız parçaları markada, modanın öne çıkanlarıyla yakın temas halinde.

Daha önce Armine 2016 İlkbahar/Yaz Elbise Modelleri ‘nin paylamıştık. Şimdi Armine 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu ‘ndaki kap ve tunikleri, stil radarımıza takılıyor. Dantel, çizgi, floral ve geometrik desenler, simetriye ters düşen kesimler, sade tasarımlar, markaya olan tutkunuzu arttıracak.

Armine 2016 Yaz Tunik ve Kap Modelleri

Romantik Siluetler

Mevsimin havasına uyum sağlayacak dokuları en naif haliyle sunan marka, sezonun öne çıkan tüm tonlarını da renk kartelasına ekliyor. Özgün ve romantik tuniklerine yansıyan dantel, kap modellerinde de kendini gösteriyor. Gündüzden geceye rahatlıkla uyarlanabilecek romantik danteller, sihirli yönleriyle kurtarıcı oluyor.

Armine 2016 Yaz Tunik ve Kap Modelleri

Çizgilerin Ev Sahipliğinde Bahar

Armine‘nin tasarımlarına ilk bakışta göze çarpan tema, çizgiler oluyor. Sezonda hakimiyetini kuran bu trend, markanın koleksiyonunda, günlük hayata uyum sağlayacak dokularının yanı sıra kesim ve kumaşlarıyla ofis stilinin baş tacı olacak parçalara ev sahipliği yapıyor. Markanın tuniklerinde rastladığımız sık çizgiler, dış giyimde daha sadelikle sunuluyor. Her tasarımda yerini koruyan beyaza, lacivert, mavi ve krem tonları eşlik ediyor.

Armine 2016 Yaz Tunik ve Kap Modelleri

Bahar Renkleriyle Yaşam Enerjisi

Mavi, yeşil, pudra, sarı ve krem tonlarını sıklıkla gördüğümüz Armine 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu, baharın enerjisini yansıtacak kreatif fikirlere açılıyor. Günlük şıklıktan ofise, davetlerden özel günlere her anın ve her zevkin tasarımları, size güçlü stil için doğru kararları sunuyor. Casual giyim için sadece siyah, lacivert renklerini kullanmayan Armine bu yönüyle de sezonun ofis stiline renklilik katıyor. Günlük giyimde ise soft ve 2016’nın renklerini, minimal duruşlarıyla, çekiciliğini koruyor.

Armine 2016 Yaz Tunik ve Kap Modelleri

Neşeli Tasarımlara Feminen Dokunuş

Günlük hayatın neşeli halini, canlı renklerle sunarak, zarif ve feminenlikten ödün vermeyen marka, stil sahibi kadınların her zaman yardım çağrısına yetişiyor. Dış giyimdeki tek renk ve sadeliği, tuniklerde tropikal renkler karşılıyor. Her tasarımdaki kusursuz kesim ve yaza uygun kumaş seçimiyle, Armine 2016 yaz koleksiyonu ferahlık etkisi uyandırıyor.

Armine 2016 Yaz Tunik ve Kap Modelleri

Yaz Sıcağında Serinleten Tasarımlar

Keten, krep, şifon gibi farklı kumaş seçimlerini kullanan Armine’de ortak olan nokta, yaza uygun ince seçimler. Tesettürlü kadınların ihtiyacına yönelik bu anlayış, yazın sıcak günlerine kurtarıcı, şıklığa da güçlü bir adım oluyor.

Diğer Armine Giyim konularımız;

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Armine 2016 Yaz Tunik ve Kap Modelleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *