Armine 2016 İlkbahar-Yaz Elbise Modelleri

Armine 2016 İlkbahar-Yaz Elbise Modelleri

Armine 2016 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Armine 2016 Elbise Modelleri

Muhafazakar kadının kozmopolit duruşunu her koleksiyonuyla yansıtmayı başaran öncü markalardan Armine 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu ‘yla da çizgisini koruyor. Armine her parçasıyla hem mevsim imdada yetişiyor. Özellikle elbise kesimiyle harikalar tasarlayan marka, yeni koleksiyonuyla yine gönülleri fethediyor.

Hava sıcaklıklarının her geçen gün arttığı ve baharı yaşattığı şu günlerde, sizler de yaz dolaplarınıza Armine‘nin yeni sezon elbise tasarımlarından mutlaka eklemelisiniz. Ancak öncelikle, sizler için seçtiğimiz baharın tazeliğini yansıtırken fresh bir görüntüye imza atmanızı sağlayacak, Armine’nin en iyi elbise modellerine göz atın!

Armine 2016 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Baharın Pozitif Etkisi

Baharın pozitif etkisini elbiselere yansıtarak ruhunuza olduğu kadar çevrenize de enerji saçabilirsiniz. Armine‘nin mint ve pudra renkleriyle tasarladığı elbiseleriyle bu hareketliliği sunarken günlük hayatın şıklığını olağanca rahatlığını da hissedeceksiniz.

Kesimi ve duruşuyla güçlü stile imza atmanızı sağlayacak bu elbiseler, sadelikleriyle tüm hareketli parçalarınıza uyum sağlayacaktır. Floral desenli eşarp ve çantaları kullanmanız için harika seçenekler!

Armine 2016 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Şıklığın Başlangıç Noktası

Özel bir gün, toplantı, davet, doğum günü için günlük şıklıktan bir tık daha yukarıda olacak elbiseler, dolapların kurtarıcı parçaları oluyor.

Renklerdeki enerjinin yanı sıra şifona yer verilmesi uçuş uçuş bir bahar hissi veriyor. Stillettolar ve el çantalarıyla kombin önerisi olacak Armine elbise modelleri için şıklığın başlangıç noktası diyebiliriz.

Armine 2016 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Romantik Elbiseler

Armine tasarımı elbise, beyaz ve pudranın buluşması, dantel detayının eşlik etmesiyle romantikliğe bürünüyor. Yaz mevsiminin bu romantikliğini en etkili şekilde yansıtmak isteyenlerdenseniz sizler de Armine’nin bu tasarımına sahip olmalısınız.

Romantiklikten sıyrılıp casual duruş arayanlardansanız da sade kesim koyu renk bir elbiseye sahip olabilir; toplantıda, ofiste, özel bir günde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Armine 2016 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Dinamik Detaylar

Sezonun her markasında her koleksiyonda mutlaka siyah – beyaz çizgileri ya da marine esintilerini göreceksiniz. Geometrinin her çizgisine sahip tasarımlar yeni sezonun yükselen trendleri oluyor. Dünya modasının öne çıkan trendlerini görebileceğini Armine’nin yeni sezon koleksiyonunda da bu çizgilere rastlamak mümkün. Muhafazakar kadının duruşuna uyarlanarak tasarlanmış bu elbiseler, sezon modasını yansıtırken güçlü stile de imza attıracak!

Armine 2016 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Davet Şıklığında Tarafınızı Seçin

Özel günlerin özel tasarımlarını barındıran Armine, yeni sezon koleksiyonunda yine her zevke hitap edecek her ana uyum sağlayacak parçaları barındırıyor. Sezonda öne çıkan jakarlı kumaşın soft ve şık halini harika bir tasarımlar sunan marka, casual duruşu yansıtmak isteyenler için de imdada yetişiyor. O halde sizler de iki stili de deneyin, tarafınızı seçin!

Diğer Armine Giyim konularımız;

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir