Armağan Giyim 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armağan Giyim 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armağan Giyim 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Dış giysilerin bizim için olan önemini biliyorsunuz. Peki bir pardesü alırken nelere dikkat ediyoruz? Renk, doku ve kumaşı kadar rahatlığı ve modern çizgileri ile de oldukça önemli.

Gerek özgün tasarımları gerek ise kumaşlarının kalitesiyle oldukça geniş bir kitlenin gönlünü kazanmış olan ve senelerdir İstanbul Ümraniye ve Fatih’te hizmet veren Armağan Giyim işte aradığımız bu özellikleri bize sunuyor. Tabii İstanbul dışında olan okuyucularımız online satış sitesinden ürünlere ulaşabilirler.

Armağan’ın 2015-16 Sonbahar/Kış sezonu oldukça iddialı. Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ettikleri her hallerinden belli.

Armağan Giyim 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sade ve şık tasarımlar, yazdan sonbahara geçişi kolaylaştıran seçenekler sunarken, ister arkadaş buluşmalarına ister nikaha isterseniz hafta sonu gezilerine yanş günün her saatine uygun modern pardesü modelleri, elbiseler ve tuniklerde mevsimin “ıt” renkleri olan yağ yeşili, bordo, lacivert ve tabii ki siyah ile elegan bir görünüme kavuşuyor.

Pardesü boylarının uzun olması da ayrı bir avantaj, özellikle uzun boylu kadınlar için. İsteğinize göre kısaltma yapabilirsiniz.

Armağan Giyim karpuz kol ve pile detayını bu sezonda sıkça kullanmış. Yarasa kollu feracemsi pardösüler de feraceden vazgeçemeyen kadınlar için oldukça iyi bir tercih.

Armağan Giyim 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Pardösü-pantolon ikili takımları da ne giysem derdinden kurtaran parçalar. Bir de suni kürk kullanılarak yapılmış uzun yelek var ki mutlaka görmelisiniz. Asimetrik kesilmiş gömleklerle sezonun trendsetter görünümünü yakalayabilirsiniz.

Benim favorilerim; kahverengi önü fermuarlı pardösü -ki bunu sneaker’lar ve çizmeler ile rahatça kullanabilirsiniz-, nar çiçeği omuz detaylı pardösü -farklı ve şık görünmek isteyenler için-, kendinden pelerin efektli siyah kloş pardösü -dönem ruhunu yaşamak isteyenler için- ve son olarak yağ yeşili asimetrik kesimli gömlek -son dakika kurtarıcısı-.

Peki sizin favori parçanız ya da parçalarınız hangisi?

Hazırlayan: Munise Boz

Armağan Giyim 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir