Aralık Ayının Rengi Ne?

Aralık Ayının Rengi Ne?

Kırmızı ve Tarçın Renklerinde Tesettür Kombinler

Aralık ayının yükselişe geçen iki rengi kırmızı ve tarçınla sofistike stillerin çekim alanına giriyoruz. Sonbaharın en sıcak rengi “tarçın” ve iddialı siluetlerin baş rolü “kırmızı” ile çarpıcı kombinlere imza atma zamanı.

Sokak stilinin gözde birlikteliklerine kusursuz uyumlarla etki eden ve renk düellosunda kazanan ikiliye sizde şans verin.

Kırmızı ve Tarçın Renklerinde Tesettür Kombinler

 • Ceket: Mudo – 399.00 TL
 • Bot: Mango – 179.99 TL
 • Çanta: Furla 2017-18 Sonbahar Kış
 • Şal: Mudo – 49.95 TL

Dünyayı Etkisi Altına Alan İkili

Dünya markalarının koleksiyonlarından eksik etmediği tarçın ve kırmızı renkleri, tasarımları kusursuz bir çizgiye soktu. Kontrast uyumlara sahne olan ikili, etkisini sadece podyumlarda bırakmadı, aynı zamanda sokak stiline de yansıttı. Markaların imaj çekimlerinden, fenomen isimlerin stil önerilerine kadar herkesin denemek için can attığı tarçın ve kırmızı renkli kombinler, zirvedeki yerini Kasım ayında aldı.

Kırmızı ve Tarçın Renklerinde Tesettür Kombinler

Takım: Kuaybe Gider 2017-2018 Sonbahar Kış

Tarçın Renginin Sofistike Havası

Sonbaharda sokağın dengelerini değiştirecek sofistike tasarımlar tarçın tonuyla, tanışıyor. Paltolara, trençkotlara, elbiselere ve hatta ayakkabılarla çantalara da hayat veren sıcak renk, yıldızını giderek parlatıyor. İkonik stillerin yeni formu olan tarçın renkli tasarımlar, kozmopolit kadınların hem konforlu hem cool stillerinin formülü oluyor.

Kırmızı ve Tarçın Renklerinde Tesettür Kombinler

 • Kırmızı Boydağ Düğmeli Elbise – Satın Al
 • Tarçın Boydağ Düğmeli Elbise – Satın Al

Cüretkar Kırmızıyla Çarpıcı Dokunuşlar

Sonbaharda stil radarımıza giren renklerden bir diğeri kırmızı, Çarpıcı kırmızıların iddiası kombinlere modern ve iddialı görünümler katıyor. Kontrast uyumlara kapısını açan kırmızı, siyahla birlikteliğini şimdi de tarçın tonuyla buluşturuyor. Renk düellosunun kazananı olan kıpkırmızı tasarımların en havalı duruşlarına şans verin.

Kırmızı ve Tarçın Renklerinde Tesettür Kombinler

 • Panço: Koton – 99.99 TL
 • Etek: Max Mara
 • Bot: İnci Deri – 449.99 TL
 • Çanta: Vepa’62 – 519.00 TL

Kontrast Renk Uyumları Yükselişte

Kırmızının yoğunluğu, tarçının sıcaklağı kontrast uyumlarına sahne oluyor. Bu iki rengin favori görünümleri sokak stillerinin kusursuz uyumlarını yakalamayı başarıyor. Yükselişini tamamlayıp yıldızlaşan, trend alarmı veren ikili en gözde parçalara yeni bir bakış getiriyor.

Kırmızı ve Tarçın Renklerinde Tesettür Kombinler

 • Palto: Mudo – 499.00 TL
 • Kazak: Forever New – 229.90 TL
 • Çanta: Mango – 69.99 TL
 • Ayakkabı: LC Waikiki – 59.95 TL

Birlikte Kusursuz Görünen: Tarçın & Kırmızı

Tarçın tonunun kırmızıyla buluşması, sonbaharın favori ikilisini karşımıza çıkarıyor. Kusursuz bir kontrast uyumu yansıtan tarçın ile kırmızı kombinleri dünya markalarının podyumlarına, fenomen isimlerinin stillerine olduğu gibi sokaklara da yansıdı. Kırmızı elbiseler, tarçın paltolarla, tarçın jileler kırmızı gömleklerle buluştu.

Kırmızı ve Tarçın Renklerinde Tesettür Kombinler

Hırka- Etek- Kaban: Liu Jo 2017-2018 Sonbahar Kış

İddialı Kırmızıyla Şıklıkta Zirve

Kırmızının şıklığına bir rakip daha yok. İddiasıyla günlük stilleri, çarpıcılığıyla özel günleri yıldızlaştıran capcanlı kırmızılarla stil imzasını kombinlere atabilirsiniz. Koleksiyonların en gözde kırmızısı maksi boy paltolarla, tek parçayla kozmopolit bir görünüm yakalayabilir, kırmızı gömlek elbiselerle iddiayı sporlaştırmayı başarabilirsiniz.

Kırmızı ve Tarçın Renklerinde Tesettür Kombinler

Palto-Kazak: Koton 2017-2018 Sonbahar Kış

Sıcacık Tarçın Tonuyla Havalı Görünümler

Sıcacık tarçın tonuyla, kasım ayının soğuk havasına yükseltmeyi başarabilirsiniz. Tarçın, koyu kahve ve hardalın birlikte ton sür ton uyumunu yakalayarak natürel stil oluşturabilirsiniz. Bu kombine renk katacak ikili ise hiç şüphesiz diğer iddialı renk, kırmızı. Triko elbiseleri, yün paltoları en havalı duruşlarına büründüren tarçın tonuyla, trend olmanın formülünü çözün.

Kırmızı ve Tarçın Renklerinde Tesettür Kombinler

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Aralık Ayının Rengi Ne?” için 2 cevap

 1. Zeynep dedi ki:

  Etek neteden

 2. Nergis dedi ki:

  Etek nereden acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir