Aralık Ayının Öne Çıkan Trend Tesettür Kıyafetleri

Aralık Ayının Öne Çıkan Trend Tesettür Kıyafetleri

Ekose Desen Ceket Modelleri

2018 yılının bitmek üzere olduğu şu günlerde tesettür giyim trendleri güncelleniyor. Tunikten elbiseye, trençkottan kabana Aralık ayının öne çıkan trend tesettür kıyafetleri de radarımıza takılıyor. Yeşiltopuklar’ı yakından takip edenler de son trendlerden ve indirimlerden haberdar olma fırsatını kaçırmıyor.

Sezonun yıldızı olacak tesettür giyim parçalarını önce gardırobunuza sonra da sokağa taşımakta kararlıyız. Bu yüzden birbirinden farklı stillere ve bütçelere hitap edecek modelleri bir araya getirdik. İşte Refka markasından seçtiğimiz elbise, tunik, trençkot ve kaban modelleri…

Refka Tesettür Elbise Modelleri

Zirvenin Hakimi Elbiseler

Zaman ve mekan tanımayan tasarımlar arasında başı çeken elbiseler Aralık ayında da zirveden inmiyor. Özellikle de siyah elbiseler… Baştan aşağı siyah giyinmeyi seven kadınlar için olmazsa olmaz. Tabi ki alternatif renklere yatırım yapmanın da şimdi tam zamanı. Tercihinizi sezonda öne çıkan bu elbiselerden yana kullanın, stilinizi tek bir parça ile yansıtın.

Refka Çizgili Tesettür Elbise Modelleri

Madem elbiseler zirvedeki yerini koruyor o halde biz de altını hatta üzerini çize çize söylüyoruz ki çizgili tasarımlar da bir o kadar seviliyor. Doğal kumaşların verdiği rahatlığı trikoların sıcaklığı sarıyor ve bütün bir kış üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz tasarımlara dönüşüyor.

Refka Uzun Tunik Modelleri

Genç Stilin Ekürisi Tunikler

Okula, işe ya da gezmeye giderken dolabı açtığınızda elinizin gayri ihtiyari uzandığı, stilinizin anahtar parçası niteliğinde ki tunikler zirvenin ortağı olmaya devam ediyor. Asimetrik tasarımları ile havalı, dizden aşağı inen boyları ile hanım hanımcık stillere bürünen bu tasarımlar en az elbiseler kadar da kolay kombinleniyor. Öyle ki yeni sezonda bol pantolonlarla eşleştirilen uzun tunikler muhafazakar kadının tarzını ortaya koyuyor.

Refka Trençkot Modelleri

Soğuk ve Karanlık Havalara Renk Katacak Kabanlar, Trençkotlar…

Kış mevsimine girerken hırka ile başladığımız kalın bir şeyler giyme ihtiyacı, yağmurlu havalarda trençkotlara derken ısının daha da düşmesiyle birlikte yerini kabanlara bırakıyor. Soğuk kış günlerinin kurtarıcısı bu parçalardan artık tek beklentimiz sadece ısı da olmuyor. Kış kombinlerinin en iyi arkadaşı trençkot ya da kaban modellerinden özellikle soğuk ve karanlık havalara renk katması bekleniyor. Yeşiltopuklar’ı her daim ziyaret edenler de Aralık ayında öne çıkan bu birbirinden şık tasarımlara oldukça uygun fiyatlarla sahip olma fırsatı yakalıyor.

Refka Kaban Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir