Ara Sıcaklarda Günlük ve Eforsuz Giyinmenin Yolları

Ara Sıcaklarda Günlük ve Eforsuz Giyinmenin Yolları

Sonbahar Tesettür Giyim Modelleri

İddialı detayların, basic parçalarla dengelendiği eforsuz tesettür kombinler, son birkaç yıldır modanın baş rolünde. Günlük hayatta, basit parçaların bir araya gelmesiyle yakalanan şıklık, her daim cool!

Çabasız stillerin gündeme oturduğu şu günlerde, havalar bir soğuk bir sıcakken siz de şıklığınızdan ödün vermeyin. İddialı bir görünüm için can alıcı neon renklere, işlemelere, pullara payetlere ihtiyacınız yok. Oldukça sıradan parçaların salaş görünümlerle yakalandığı kombinler şimdi herkese stil dersi verecek. İşte, ara sıcaklarda günlük ve eforsuz giyinmenin yolları.

Sonbahar Tesettür Giyim Modelleri

Takım: Al-Marwah Black

Bol Pantolon

Trend potansiyeliyle her zaman cool bir görünümü selamlayan bol pantolonlar, moda dünyasının iyi dostu. Kurtarıcı parçalar arasında baş listeyen adını yazdıran bol pantolonların ortak özelliği eforsuz bir şıklığı sunuyor olmaları. Kumaşları, duruşları zaman zaman farklı olsa da genel duruşuyla hem rahat hem zamansız hem de bir o kadar şık.

Sonbahar Tesettür Giyim Modelleri

Spor Takım: Benin – Satın Al

Spor Takımlar

Son yıllarda spor görünümlere ağırlık veren tasarımcılar, eşofman takımlarını gün geçtikçe şıklaştırıyor. Dantellerle, yazı baskılarıyla, fırfırlarıyla kısaca her trend detayıyla kahramanlaşan spor takımlar, stil sahibi olduklarını asla inkar etmiyor.

Sonbahar Tesettür Giyim Modelleri

Takım: Qooq Store

Giy-Çık Parçalar

Tek parçayla gelen şıklık için elbise feraceler tesettürlü kadınların bir numaralı kurtarıcısı. Hem elbise hem dış giyim parçası olmasıyla başka hiçbir şeye ihtiyaç bırakmayan feraceler, şıklığa giden en çabasız yol. Ara sıcaklarda sonbaharın renklerini kullanarak kombinleyeceğiniz feraceler, sıcağı soğuğu bahane etmeden şıklık getirecek.

Sonbahar Tesettür Giyim Kombinleri

Trençkot: Veteks Line – Satın Al

Trençkotlar

Gelmiş geçmiş tüm “eforsuz kombinler”, “kurtarıcı parçalar” listesinden adını sildirmeyen tek parça trençkotlar. Yıllar geçse de çabasız duruşundan, şık tavrından ödün vermeyen trençkotların marifeti oldukça büyük. İster şık parçalarla isterseniz de oldukça spor parçalarla kullanın her görünüme uyum sağlayacak trençkotlar, olmazsa olmazlar arasında.

Sonbahar Tesettür Giyim Modelleri

Elbise: Refka – Satın Al

Elbiseler

Tesettürlü kadınların ara sıcaklardaki kurtarıcısı elbiseler. Maksi boyları, uzun kolları, dökümlü kesimleriyle her zaman konforu sunan elbiseler, tek başına şıklığı sergiliyor. Kombin çabalarına girişmenizi gerektirmeyecek elbiseler, sonbaharın renkleri, yeşil, taba, -2018’in trendi bal kabağı rengi-, koyulaşan sarılarla harika bir görünüm yakalıyor.

Sonbahar Tesettür Giyim Modelleri

Sweashirt: Zara

Sweashirt’ler

Cool bir görünüm için sonsuz çaba gerektirmeyen parçalardan biri de sweashirtler. Serin havalarda, yazlık gömlekleriniz üzerine kombinleyeceğiniz neşeli sweatshitler, bol pantolonlarınız ve spor ayakkabılarınızla bir araya gelmeli.

Sonbahar Tesettür Giyim Modelleri

Kap: Nars – Satın Al

Siyah-Beyaz Kombinler

Eforsuz şıklığın formüllerinden biri de siyah – beyaz. İster yaz ister kış, ister ilkbahar ister sonbahar. Mevsim fark etmeksizin tarzını ortaya koyan siyah – beyaz kombinler, hayata kolaylık getiriyor. Kurtarıcılar arasında adı geçen bol pantolonlar, her kadının dolabında muhakkak bulunan beyaz bir tunik ve üzerine alacağınız siyah bir yelek. Ara sıcaklarda sizi konforla buluşturan bu kombin monokrom şıklığı da sunuyor.

Sonbahar Tesettür Giyim Modelleri

Sneaker: Adno

Çorap Sneaker’lar

Terliklere, sandaletlere, babetlere veda ediyoruz. Ara sıcaklarda botlar ve çizmeler de fazla kaçabiliyor. Tam da böyle zamanlar sizi asla yarı yolda bırakmayacak spor ayakkabılara sığınıyoruz. 2018’in en trendi olacak “çorap sneakerlar”a da mutlaka bir göz atmalısınız.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir