Apple’dan Beklenen Atak “Apple WATCH”

Apple’dan Beklenen Atak “Apple WATCH”

Apple Watch Telefona Uyumlu Saat Modelleri

Apple tasarım konusunda diğer teknoloji markalarından kendisini ayırmayı daha önce başarmıştı. Fakat rakip markları çıkardıkları ufak aksesuar ürünleri ile Apple’ı zor durumda bıraktı. En büyük rakip marka olarak gösterebileceğimiz teknoloji devi Samsung çıkardığı, telefona uyumlu saatler ile spot ışıklarını kendi üzerine çekmeyi başardı. Henüz fazla bir süre geçmedi ki Apple’da iwatch sektörüne adım attı.

Apple Watch Telefona Uyumlu Saat Modelleri

Peki Apple Watch’da neler mevcut. İlk görevi tabi ki zamanı bizlere en düzgün şekilde belirtmesi. Saniyesine kadar hatasız çalışmayı hedefleyen ve zamanı değerli olanlar için bulunmaz bir dakiklik sağlayabilir. iPhone telefonunuzla %100 uyumluluk halinde çalışan ve saat yolu ile mesajlaşıp, e postalarınıza cevap verebilir; adımlarınızı da sayıp, yaptığınız egzersizleri ölçebilirsiniz.

Apple Watch Telefona Uyumlu Saat Modelleri

Üç farklı model olarak Watch, Watch Sport ve Watch Edition piyasaya sunulacak saatlerin ön satışı 10 Nisan’da başlayacak. 24 Nisan’da Amerika’da genel satışa çıkarılacak saatin fiyatı ise 349 USD’dan başlıyor. Ülkemizde ki fiyatı ise henüz kulislerde yankılanmaya başlamadı. Kullanıcısını sağlıklı yaşama sürükleyen bu saat bir nevi kişisel antrenörünüz olmaya aday.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir