Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Apple Editörler İçin Tasarladı…

Apple Editörler İçin Tasarladı…

Editörler İçin Tasarlanan Ürünler

Kimilerine göre sahtekar kimilerine göre dünyanın en iyi teknoloji firması olarak gösterilen Apple, yeni ürünlerini teker teker tanıttı ve pazara sürdü. Ürünlerinin tasarımı konusunda herkesin beğenisini kazanan fakat teknik özellikler bakımından belli bir kesimi memnun etmeyen ve Apple’ın insanları kandırdığını düşünenler dahi bu yeni ürünlere göz atmadan geçemiyor. Özellikle grafik tasarımcılar ve hayatları görsel, yazı, çizim olan biz editörler için, hem şık hem de güçlü bir teknolojik donanım ile gelen yeni ürünlerden, hem masa başı hem de bir kahve molası esnasında işlerinizi yürütebileceğiniz bir kaç ürünü inceliyoruz.

Editörler İçin Tasarlanan Apple iMac 5K

Apple iMac 5K

Çözünürlük bir diğer değiş ile ekran görüntü kalitesi konusunda çığır açmış olan bu masaüstü bilgisayar ile yeni görsellerinizi çok daha rahat editleyip, internette çok daha hızlı gezinebilirsiniz. Editörlerin ve tasarımcıların işleri, ortaya kısa zamanda yeni fikirler çıkarmak ve tasarlamak. Bunun bilincini çok iyi kavrayan Apple mühendisleri gerçek anlamda hızlı bir masaüstü bilgisayarı, çok yüksek çözünürlüklü bir ekran ile bizlere sundu.

14,7 milyon pikseli çalıştırabilecek performansa sahip bir ekran geliştiren, parlaklık için standartları yüksek tutmaya devam eden aynı zaman da enerji tüketimini düşüren Apple, bunları yaparken 5 mm. gibi bir incelik ile de tasarımdan ödün vermiyor. En yeni uygulamalar, dünyanın en gelişmiş masaüstü işletim sistemi OS X Yosemite ile Apple iMac 5K editörlerin masaüstlerine çok yakışacak.

Editörler İçin Tasarlanan iPad Air 2

iPad Air 2

Masaüstü sisteminizi tasarımdan ödün vermeyerek minimal bir şekilde yüksek performanslı kurduktan sonra sıra geldi kahve keyiflerinizi iş ile harmanlayacak iPad Air 2‘ ye. Yeni nesil iPad gerçek anlamda çok zeki. Kendisi için özel olarak üretilen uygulamalar sayesinde de siz ofisinizde olmasanız bile işlerinizi kolaylık ile sürdürebilmenize yardımcı oluyor. iPad Air 2 o kadar ince ki elinizden bırakmak istemeyeceksiniz hatta o kadar hafif ki bırakmanız gerekmeyecek. Sadece ince bir ekran değil gerçek anlamda yüksek kalite, tabir-i caizse cam gibi bir görüntü sizleri kendisine bağlayabilir.

Editörler İçin Tasarlanan iPad Air 2

Müthiş kullanım kolaylığı sayesinde iMac’ iniz ile eşleştirdiğiniz yeni nesil iPad’ inizi herhangi bir toplantı esnasında not defteri olarak, ses kayıt cihazı olarak veya gelişmiş optik sisteme sahip kamerası ile video ve fotograf makinası olarak kullanabilirsiniz. Parmak izinizi tanıyan tuş kilidi sistemi ile açılan IOS 8 dünyasında güçlü wireless teknolojisi ile internet de hız kesmeden araştırma yapabilir, iPad’ a özel ciddi anlamda yardımcı uygulamar ile de işlerinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz. Wireless dışında harici sahip olabileceğiniz interneti sayesinde ise dışarı da bile olsanız işlerinizi kolayca sürdürebilirsiniz.

Editörler İçin Tasarlanan iPhone 6

iPhone 6

Telefon dünyasında bir çok seçeneğiniz bulunmakta fakat yeni iPhone 6 gerek kullanım kolaylığı gerekse tasarımı açısından kendini bir kez daha göstermeyi başardı. Diğer Apple ürünleri ile de sorunsuz bir şekilde bağlantılı çalışabilen ve bu bağlantının daha pratik olduğu başka bir teknoloji markası bulunmakta. Hem tasarım, hem performans hemde uyumluluk açısından kendi arasında inanılmaz bir uyum içeirsinde çalışan Apple ürünleri set halinde satılsa yeridir denilebilir.

Editörler İçin Tasarlanan iPhone 6

Nitekim iPhone 6 elinizde bulunan iMac’ iniz ve iPad Air 2 ile sorunsuz ve uyumlu bir şekilde çalışarak, kaliteli ve hızlı bilgi akışı sağlayabilir hem eğlence hemde iş dünyasından geri kalmazsınız.

Editörler İçin Tasarlanan Beats Audio

Beats Audio

Kısmen bir Apple ürünü olmayan fakat bu yıl içerisinde Apple ile yaptığı anlaşma gereği ürünlerini Apple desteği ve uyumu çatısı altında üreten Beats Audio kulaklıkları ile sizleri başka dünyalara götürmeyi başarıyor. Fiyat olarak ciddi anlamda yüksek fiyatlara sahip olsa da çeşit çeşit seçebileceğiniz modeller ile hem ofis ortamında hemde dışarıda kolayca ve mükemmel ötesi bir kalite de sesli görüşmeleri yapabilir veya müziğin ritmi ile görsellerinizi hazırlayabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *