Annah Hariri 2016 Abiye Koleksiyonu

Annah Hariri 2016 Abiye Koleksiyonu

Annah Hariri 2016 Abiye Elbise Modelleri

Tesettür giyimde dünya markası diyebileceğimiz Annah Hariri, özgün tasarımlarıyla birçok hanımın dolabında yer ediyor ve 2016 koleksiyonundaki elbise, abiye ve abayalarıyla adından yine söz ettiriyor.

Klasik abiye tarzından uzaklaşarak farklılık ortaya koyan marka, sadeliğin en ihtişamlı halini sunuyor. 2016 koleksiyonuyla davetlere damga vurmanızı sağlayacak Annah Hariri abiye modellerine hep beraber göz atalım.

Annah Hariri 2016 Abiye Elbise Modelleri

Zarafetin Büyüsüne Kapılın

Abiye tasarımlarından farklı olduğu kadar başarılı çalışmalar sunan Annah Hariri’nin koleksiyonuyla zarafetin büyüsüne kapılmanız an meselesi. Uçuş uçuş etekler, zarif işlemeler, ekru ve pudranın asaletiyle bir peri masalının baş kahramanı olabilirsiniz.

Annah Hariri 2016 Abiye Elbise Modelleri

Siyah-Beyaz Şıklık

Siyah ve beyazın klasik uyumundan sıyrılarak özgün tasarımları işleyen marka, işlemeleriyle göz kamaştırıyor. En özel günlerinizin en özel parçaları arasına girecek tasarımlar, özellikle gençler için harika bir alternatif oluyor.

Annah Hariri 2016 Abiye Elbise Modelleri

Özel günlerde siyahın asaletinden vazgeçemeyenler için, farklı detaylarla buluşan abiye tasarımları, sadelikle beraber göz alıcı bir ihtişamı sunuyor. Hariri, uçuş uçuş siyah tülden tasarladığı elbiseye dorenin ışıltısını ekliyor. Daha da sade bir abiye arayışında olanlardansanız, siyah elbisenin beyaz dantelle detaylandırıldığı zarif tasarıma göz atmalısınız.

Annah Hariri 2016 Abiye Elbise Modelleri

Klasik ve Şık Duruş

Abiye kıyafetlerin ihtişamlı duruşundan ziyade biraz daha sade, klasik ama şık tasarımlardan arıyorsanız, Annah Hariri de tam da istediğinizi verecek abiye – abayalara rastlayacaksınız. Gündüzden geceye tasarlanan bu elbiseler, kalın kemeriyle davet şıklığına damga vuracaktır. Elinize alacağınız küçük bir çanta ve ince topuklu ayakkabıyla, klasik, zarif ve şık duruşu sergileyebilirsiniz.

Annah Hariri 2016 Abiye Elbise Modelleri

Çiçek Desenleri

Annah Hariri’nin tesettür giyim 2016 koleksiyonlarında oldukça rastlayacağınız bir detay ise floral baskılar olacaktır. Eteği sulu elbiselerin yanı sıra, ana rengi natural kumaşlara serpilen floral desenler baharın canlılığını anımsatıyor. Hariri’nin zarif çizgisine sahip kesimi, özel gün ve davetler için tercihleriniz arasında yer almalı.

Abiye kıyafet tercihinizi biraz daha sade modellerden yana kullanmak isteyenlere özel seçenekler de Annah Hariri’nin koleksiyonunda bulunuyor.

Annah Hariri 2016 Abiye Elbise Modelleri

Gençlere Özel Alternatifler

Özel gün ve davetleri eteklerle tamamlamak isteyenler içinse kabarık, tütü etekler bulunuyor. Şık ceketlerinizle tamamlayarak özelleştirebileceğiniz etekler, gençler için harika bir alternatif olurken farklı ve güçlü bir stile de imza atacaktır.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir