Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

Annah Hariri 2016 Abaya ve Ferace Modelleri

Annah Hariri, Dubai merkezli hizmetine Avrupa, Amerika, Avustralya, Afrika, Pasifik gibi bölgesindeki müşterilerini ekleyerek dünya çapında markalaştı. Annah Hariri şimdi ise Türkiye’den Türkiye’de üretilen yüksek kalitedeki tesettür giyim tasarımları tüm dünyaya gönderiliyor…

Annah Hariri 2016 Abaya ve Ferace Modelleri

Tesettür giyim tasarımlarının göz kamaştıran hallerini elbiseleri, abaya ve gelinlikleriyle sunan marka, desenleri ve renk ışıltılarıyla adından yine söz ettiriyor. 2016 Koleksiyonunda her zamanki gibi öne çıkan abaya modellerini ise sizler için ayrıca mercek altına alıyoruz. İşte Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu…

Annah Hariri 2016 Abaya ve Ferace Modelleri

Dünya Modası Takipte

Yeni sezonu dünya modasının çizgisinde ancak kendi anlayışıyla sunan marka, birbirinden özel tasarımlara imza atıyor. 2016’da da vazgeçilmez modellere yer veren markanın koleksiyonunda sade tasarımların yanı sıra floral baskılar ve geometrik desenler karşımıza çıkıyor. Siyah başta olmak üzere mavi ve kırmızı tonlarını kullanan Annah Hariri, beyazın da en saf halini yansıtıyor.

Annah Hariri 2016 Abaya ve Ferace Modelleri

Göz Kamaştıran Işıltı

Her sezonda bambaşka tasarımları takipçileriyle buluşturan markanın elbiseleriyle beraber abayaları da gözdeler arasında kendine yer buluyor. Rahatlığın en şık halini görebileceğiniz abaya modelleri gündüzlerinizde size eşlik edebileceği gibi kombinlediğiniz parçalarla bir anda gece kıyafetine dönüşebiliyor. Detayların en şık halini yansıtan Annah Hariri’nin göz kamaştıran ışıltılı abaya modelleri de koleksiyonda öne çıkanlar arasında.

Annah Hariri 2016 Abaya ve Ferace Modelleri

Şıklığa Damga Vuran Tasarımlar

Göz alıcı ışıltılı abaya modellerinin yanı sıra floral baskılara ve kabartma detaylara yer veren marka, kaliteli duruşu ve şık çizgisinden ayrılmıyor. Klasik abayalardan farklılaşan tasarımlar, Annah Hariri’nin bir araya getirdiği renklerle de adeta şıklığa damga vuruyor.

Kabartma baskılar, ışıltılı detaylar ve tabii ki sezonda hemen hemen her markanın koleksiyonunda yer bulan geometrik tasarımlar, markanın 2016 kreasyonunda karşımıza çıkıyor. Genellikle üç renk olarak tasarlanan abayalar, katalog görsellerindeki görüntüsüyle de tesettürlü kadınlara ilham verir nitelikte.

Annah Hariri 2016 Abaya ve Ferace Modelleri

Yükselişe Geçen Abayalar

Modern kesimleri kendi çizgisinde işleyen marka, tasarımlarının hepsinde kalitesini yansıtıyor. Özel günlerden toplantılara ve gündelik hayatınıza hemen hemen her anınıza eşlik edebilecek markanın abayaları, gün geçtikçe yükselişini sürdürüyor. Kış renklerini canlılıkla işleyen marka, zarifliği ve şıklığı titizlikle işlerken abayalarındaki sofistike tarzdan da ödün vermiyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Annah Hariri 2016 Abaya ve Ferace Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir