Ankara’nın Seçkin Cafe Butiği Naquesh Şimdi Kayseri’de!

Ankara’nın Seçkin Cafe Butiği Naquesh Şimdi Kayseri’de!

Naquesh Kayseri Cafe ve Tesettür Butik

Butik alışverişe farklı bir bakış açısı getirerek ilk kez Cafe&Butik anlayışını hayata geçiren Naquesh, bugüne kadar özenle koruduğu kaliteli hizmet anlayışını Ankara’dan sonra Kayseri’ye taşıdı.

Kayseri’nin en güzide semtlerinden biri olan Melikgazi‘de faaliyetine başlayan Naquesh, Cafe&Butik konseptini aynen korumuş. 650m2‘lik dev bir alana kurulan Naquesh Kayseri‘nin 250m2‘lik alanı Butiğe, 400m2‘lik alanı ise Cafe’ye ayrılmış. Enfes Kayseri lezzetlerini, içinizi ısıtan güneşle ortak tatmak isteyenler içinse 100m2‘lik bir bahçe Naquesh Kayseri’de sizleri bekliyor.

Naquesh Kayseri Cafe

Naquesh Kayseri‘de müşterilerin her türlü konforu düşünülmüş. Öyle ki 30 araçlık otoparkı, abdesthanesi, Mescidi ve çocuk oyun alanı gözümüze çarpan özellikler oldu.

Naquesh Kayseri Lezzetleri

Meşhur Kayseri Lezzetleri Naquesh Cafe’de

Mutfağıyla nam yapmış Kayseri’de menülerin olmazsa olmaz lezzetleri, Naquesh’un maharetli aşçılarının elinden masanıza sunuluyor. Özellikle mantı ve yağlama, kendini şımartmak isteyen Kayserili hanımlardan tam not alacaktır. Bunun haricinde zengin kahvaltısı ile güne zinde bir başlangıç yapabilir. Toplantı ve davet organizasyonlarınızda mekanı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Naquesh Kayseri Tesettür Mağazası

Kayra’nın Kayseri’deki Tek Satış Noktası

Naquesh Kayseri’nin butik alanında Armine, Kayra ve İpekevi ürünlerini bulabilirsiniz. Kayra’nın Kayseri’deki tek satış noktası olan Naquesh, stil sahibi hanımların tüm alışveriş ihtiyaçlarını gidermeleri için kaliteli alternatifler sunuyor. Butiğin dikkat çeken diğer ürünleri ise el boyaması eşarplar ve kolonyolarıRebul marka kolonya, esans ve duş jellerini bulabileceğiniz mağazada şimdilerde pardesüler en çok tercih edilen ürün grubu durumunda…

Naquesh Kayseri Tesettür Butik

Naquesh’dan Nasıl Alışveriş Yapabilirsiniz?

Peki Ankara veya Kayseri’de olmayanlar ne yapacak? Bunu kendinize dert etmeyin! Naquesh’ı @naquesh hesabı üzerinden Instagram’dan takip edebilir ve mağazada satışa sunulan ürünleri bu hesap üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Naquesh Kayseri Gece Görünümü

  • Naquesh Kayseri
    Adres: Başyazıcı Center Alparslan Mah. Emrah Cad. No:6 Melikgazi/KAYSERİ
    Telefon: (0352) 233 53 43
  • Naquesh Ankara
    Adres: Ufuk Üniversitesi Cad. 1472. Sok. Öztaş Apt. Altı. 4/1 Çukurambar/ANKARA
    Telefon: (0312) 220 07 01

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir