“Angel’s Peninsula” Bir Benzeri Daha Yok

“Angel’s Peninsula” Bir Benzeri Daha Yok

Muhafazakar Oteller: Angel’s Peninsula Hotel

Angel’s Peninsula, doğanın nefes kesen büyüleyici zarifliği eşliğinde yaşanan en lüks tecrübenin markasıdır…

Doğanın etkileyici zenginliği ile tutkulu ve kaliteli hizmetin bütünleştiği Angel’s Peninsula, Marmaris‘te yeniden canlanıyor.

Angel’s Peninsula Hotel‘de Bayanlara özel SAKLI DENİZ bölümü bulunmaktadır. Deniz suyundan ve Cleopatra‘nın kumundan oluşan bu doğal havuz, Ege’yi kıskandıracak güzelliktedir. Ayrıca bayan misafirler Saklı Deniz Bölümü‘nde özel restoran ve kafe hizmetlerinden de yararlanabiliyorlar.

Angel’s Peninsula Hotel‘de alkollü içecek servisi ve satışı bulunmuyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınacak yiyecekler, kahvaltı ve akşam yemeğinde alınacak tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde soft içecekler dışında kalan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Angel’s Peninsula Hotel
ADRES: Burunucu Mevkii, Turgut Köyü, Marmaris/MUĞLA, TÜRKİYE
TELEFON: +90 (252) 486 8100 FAKS: +90 (252) 486 8178

Angel’s Peninsula Hotel Hizmetlerini Daha Detaylı İncelemek İçin Tıklayın!

Yorumlar

““Angel’s Peninsula” Bir Benzeri Daha Yok” için 5 cevap

 1. kübra dedi ki:

  Bu otelde kalan var mı nasıl bir yer merak ettim. tavsiye olmadan insan cesaret edemiyor.

 2. yıldıray dedi ki:

  bu otelde henüz birilerinin kaldığını düşünmüyorum. Es kaza gittiyse bile orada rehin kaldığı muhakkak. Resmen “zenginlere açığız” diye bağıran bir yer.

 3. Hatice dedi ki:

  Mayıs ayında 3 gün kaldık çocuklarla. Ucuzluk pahalılık kavramları biraz izafi kavramlar. Kalite beklentinizle alakalı. Fiyat kalite denklemi içinde bence bir problem gözükmüyor. Biz memnun kaldık, kalite beklentisi yüksek olanlara tavsiye ederim.

 4. Nurcan dedi ki:

  Gecen sene ramazan bayramında esım ve 2 cocugumla kaldık..goksel ordaydı muthıs bır konser verdı ..aksam yemegı ucretsızdı suan yarım pansıyon olmus hızmet harıkaydı..calısanlar dıkkatlı ve tıtızdı..ruya gıbı yasamak gerek..denızın kumu mısırdan ozel getırtılmıs renk uyumu harıka ….

 5. birisi dedi ki:

  ÖLMEDEN ÖNCE GİDİLECEKLER LİSTESİNE ALINMALI. NEDENİ: EŞSİZ DOĞASI.. DÜNYA ÜZERİNDE BİR CENNET KOYU ADETA..HAVASI SUYU ALDIĞINIZ NEFES. ALLAH HERKESE GİTMEYİ NASİP ETSİN KİMSENİN GÖZÜNÜ HİÇBİRŞEYDE BIRAKMASIN.. BAKAN HERKESE DE GİTMEYİ NASİP ETSİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir