Alvina Yeni Sezon Ürünleriyle 5 Farklı Stil

Alvina Yeni Sezon Ürünleriyle 5 Farklı Stil

Alvina 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Alvina 2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu‘nda bize desenler, tül ve danteller, deri detaylar ve püsküller sunuyor. Uzun paltolar, tül detaylı abiye elbiseler, dantel ve deri birlikteliğinde uzun yelekler ve saçaklı dış giyim parçaları sonbaharın nostaljik ruhuna vurgu yapıyor.

60’ların özgür ruhları Alvina Giyim 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonunda hayat buluyor. Sonbaharın ilgi gören markalarından biri olan Alvina’nın yeni sezon parçalarıyla 4 farklı stil hazırladık. İşte sonbaharda üzerinizde keyifle taşıyacağınız 5 farklı kombin önerisi.

Alvina Sonbahar Kış Kombin Önerileri

Turuncunun enerji veren tonu sonbahar günlerine en çok yakışan renklerden biri. Daha önce ilhamını kış meyvelerinden alan kombinler hazırlayabileceğinizden bahsetmiştik. İşte Alvina portakal rengi elbise de onlardan biri. Romantik desenleri ve kusursuz duruşa sahip elbiseyi nude tonlarında çanta ve ayakkabı ile tamamlayarak dilerseniz sonbahar davetlerinde dilerseniz iş yerinizde kullanabilirsiniz.

Alvina Sonbahar Kış Kombin Önerileri

Davetlerin kurtarıcı parçalarından olan elbiseler Alvina koleksiyonunda sıklıkla yer alıyor. Vişne rengi, siyah tül ve dantel detaylı abiye elbiseyi siyah ayakkabı ve çanta ile kombinleyebilirsiniz.

Alvina Sonbahar Kış Kombin Önerileri

Kış aylarında rafa kalkacak olan baharlık yelekleri sonbaharda sıklıkla kombinlerde kullanmayı düşünüyoruz. Eğer siz de bizimle aynı fikirdeyseniz cool tarzınıza farklılık katacak yelekleri dolaplarınızda öne çıkarın. Siyah uzun yeleği jeanlerle kombinlemek özellikle hafta sonu için ideal bir çözümleme olabilir.

Alvina Sonbahar Kış Kombin Önerileri

İşte Alvina koleksiyonundan seçtiğimiz bir harika yelek daha. Yeşilin her tonunu delicesine sevdiğimiz doğru! Üstelik püskül detaylarının bohem etkisine vurgu yapmadan da geçmek istemeyiz. Yeşil yeleğinizi siyah pantolonla kombinleyebilir üzerine beyaz gömlek tunik seçiminde bulunabilirsiniz. Unutmayın tüm bu ürünleri Alvina online satış sitesinden veya Alvina Giyim mağazaları ve satış noktalarından alabilirsiniz.

Alvina Sonbahar Kış Kombin Önerileri

Soğuk kış günlerinde sarındığımız paltoların boyu yeni sezonda daha da uzuyor. Bu paltolar tek başına kullanıldıklarında dahi ortaya güçlü bir stil çıkıyor. İşte bu yüzden paltonuzu ön planda tutup diğer tesettür kombin parçalarını sade ve az detaylı seçebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir