Alvina 2016 Eşarp Koleksiyonu

Alvina 2016 Eşarp Koleksiyonu

Alvina 2016 Şal Modelleri

Tesettürlü kadınların her zaman önceliği olan eşarplar, kombinlerin de en önemli parçalarından oluyor.

Renk geçişlerinden dokularına kadar şıklığı yansıtmasını istediğimiz eşarpların duruşu da o derece önem taşıyor. Tesettürde öne çıkan eşarp markaları arasına girebilecek Alvina da aradığınız kriterlerin birçoğunu bulabilirsiniz.

Alvina 2016 Eşarp Koleksiyonu

Her Zevke Her Bütçeye Uygun Eşarplar

Sonbahar – Kış aylarının tüm renklerini koleksiyonunda barındıran marka, şal ve eşarplarıyla zengin seçenekler sunuyor. Her bütçeye ve her zevke uygun şal & eşarp koleksiyonu, özgün desenlerle karşımıza çıkıyor. Dijital baskılar, ipek eşarplar, abiye şallar… Renklerin ve desenlerin ahengiyle beraber sadeliği de işleyen koleksiyonu merceğimiz altına alıyoruz.

Alvina 2016 Eşarp Koleksiyonu

Tablo Hissi Veren Eşarplar

Koleksiyonda günlük şıklıktan davet şıklığına eşlik edebilecek birçok seçenek bulunuyor. Dijital baskılı eşarplarında özgün desenleri işleyen marka, çiçekleri, geometrik şekilleri, tablo hissi veren manzaraları ve birçok nesneyi yumuşacık dokusuyla sunuyor. Alvina‘nın dijital baskılı eşarplarıyla kendiniz Eyfel kulesinin altında bir çay bahçesinde, ıssız bir sokakta, saat kulesinin yanı başında, okyanusa açılmış bir gemide, dünyanın tam ortasında bulabilirsiniz. Suluboya fırçasından çıkmış bir resim görünümü veren bu eşarplar, hem şık hem de güçlü bir tarzın anahtar parçaları arasına girecek.

Alvina 2016 Eşarp Koleksiyonu

Zamansız Desenler

Klasik desenlerin yer aldığı gibi özgün desenleri de işleyen Alvina, zamansız parçalara koleksiyonunda yer veriyor. Marka, mevsimin soğuğuna sıcaklık getirecek renk tonlarını yansıtıyor. Onlarca eşarba sahip olsak da her alışverişimizde gözümüz yine eşarp ve şallara kayıyor. Yeni desenler yeni renkler cazibesiyle kendine çekiyor. Siyah, lacivert ve kahve gibi ana renklerin kullanıldığı eşarplara kenar detayı işlenmesi şıklıkla beraber zamansızlığı da sunuyor.

Alvina 2016 Eşarp Koleksiyonu

Renk Renk Desenler

Günlük şıklığın vazgeçilmezi olacak desenli eşarpların bin bir çeşidini sunan Alvina, hemen hemen her zevke hitap edecek tasarımları koleksiyonunda karşımıza çıkarıyor. Neredeyse doğadaki her rengi eşarpların işlemiş olan marka kullanılmadık desen de bırakmıyor.

Alvina 2016 Eşarp Koleksiyonu

Püsküllü Eşarp Modelleri

Püskül detayı her parçada olduğu gibi eşarp modellerinde de son zamanlarda öne çıkıyor. Çantadan ayakkabıya ve kıyafetlere kadar gördüğümüz püsküller, eşarplarında uçlarına ekleniyor. Geçtiğimiz sezonda da öne çıkan püsküllü eşarplar, yeni sezonda biraz daha geri kalıyor.

Alvina 2016 Eşarp Koleksiyonu

Vazgeçilmez Zarafet İpek Şal

Eşarplar kadar hayatımıza dâhil olan şal modelleri, en çok tek renk olarak karşımıza çıkıyor. Desenli kıyafetlerin en iyi tamamlayıcısı olan şallar, hemen hemen her kıyafetimize uyum sağlıyor. Onlarca eşarba artık onlarca renkteki şallar ekleniyor. Her renk hatta her tonda karşımıza çıkan şallar Alvina koleksiyonunda da doku ve duruşuyla beğeni topluyor. Tek renk sade eşarplardan sıkılanlar için de farklı desenleri işleyen Alvina, birçok alternatifle karşımıza çıkıyor.

Alvina 2016 Eşarp Koleksiyonu

Şal Uçlarında Payet ve Dantel

Alvina 2016 eşarp koleksiyonunda özel olarak bir de abiye şal kategorisi bulunduruyor. Şal uçlarına eklenen işleme, payet ve danteller oldukça göz alıcı duruyor. Düz siyah bir elbiseyle bile kullanacağınız abiye şal modelleri bir anda şık bir havaya bürünmenizi sağlayacaktır.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir