Almarwah Black 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Almarwah Black 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Almarwah Black Siyah İkili Takım

Almarwah Black 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu, karizmatik ve cool görünümleriyle karşımızda. Siyah, bordo, gri ve tüm gizemli renkler, size her daim çekici geliyorsa bu çarpıcı tasarımlara mutlaka siz de göz atmalısınız. Bohem tavırlarıyla dikkat çeken elbiselerden kült dış giyim parçalarına, tabu yıkan şıklık anlayışıyla Almarwah Black merceğimiz altında.

Almarwah Black Siyah Tulum

Genç Stillere Tulum Cool’luğu

Renk harmonisini karanlık ve bohem tonlardan kullanan Almarwah Black, tesettürlü kadının günlük yaşantısına genç ve modern parçalarla çıkıyor. Son zamanların en sevilenlerinden olmayı başaran tulumlar, elbise bolluğundaki görünümleriyle çekim alanını genişletiyor. Cool bir kombinin baş rol oyuncusu olacak tulumlar, salopetler, jileler ve dahası markanın dokunuşlarıyla dolaplara girmeye hazır bekliyor.

Almarwah Black Siyah Kırmızı İkili Takım ve Elbise

Siyaha En Yakışan Kırmızıyla Kusursuz Konfor

Kusursuz siyah karizmasını en iyi yansıtan Almarwah Black, sade ve güçlü stil dersleri veriyor. Yılın en konforlu ikilisi seçilen pantolon – tunik takımlarıyla eforsuz kombinasyonlar gönülleri alıyor. Ultra bol pantolonlara eşlik eden dökümlü bluzların rahatlığı tartışılmaz bir hareket alanı sağlıyor. Dolapların olmazsa olmazı bu takım parçalarda ise Almarwah Black, siyah ile kırmızının muhteşem birlikteliğini tercih ediyor.

Almarwah Black Püskül Detaylı Elbise

Bohem Stilin Gücünü Yansıtan Elbiseler

Bohemya kraliçelerini koleksiyonuna davet eden Almarwah Black, elbise tasarımlarıyla kendine aşık ediyor. Konforlu dokularla radarımıza giren bohem parçalar, püskülleriyle de trend görünümleri stile aşılıyor. Otantik takılar, maskülen botlar, pelerinlerle tam anlamıyla bohem rüzgarlar estirecek bu elbiselerle stilinizin gücünü bir kez daha kanıtlayın.

Almarwah Black Yelek-Pantolon-Tunik Üçlü Takım

Salaş Takım Parçalarla Tabu Yıkan Şıklık

Almarwah Black 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonunda kendini gösteren salaş görünümler, güzellik ve şıklık normlarına meydan okuyor. Dar ve sıkıcı silüetlerin vazgeçilmez olmadığını kanıtlayan bu konforlu haller, en çok da takım parçalara yakışıyor. Markanın nötr renk tonlarını kullanarak yansıttığı bu minimalist tasarımlar, pantolon – tunik ve yeleklerle kusursuz bir üçlü oluşturuyor.

Almarwah Black Siyah Gri Elbise ve Salaş Hırka Modelleri

Dramatik Renklerle Çarpıcı Tasarımlar

Almarwah markasının en gizemli tasarımlarına yer verdiği “Black” koleksiyonu, dramatik renkler ve çarpıcı görünümlerle karşımıza çıkıyor. Grinin, siyahın hüküm sürdüğü parçalar, beklenmedik oyunlarla farklılaşıyor. Maksi boy ve salaş görünümleriyle dikkatleri çeken elbise ve dış giyim parçaları, sıcak yaz günlerinden serin sonbahara ve hatta soğuk kışa adapte olmaya hazır bekliyor.

Almarwah Black Püskül Detaylı Tunik

Sonbaharın Pratik Kombinlerine Giy – Çık Tunik

Mevsimin dikkat çeken trendleriyle öne çıkan tunikler soğuk günleri sevdiriyor. Tesettürlü kadının bir an olsun vazgeçemediği tunikleri, kimi zaman dış giyim tavrında tasarlayan Almarwah Black, serin sonbahar günlerinde pratik tesettür kombinler yapmanın da önünü açıyor.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Almarwah Black Elbise ve Tunik

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir