ÂLÂ Tesettür’de Yaz Hiç Bitmiyor!

ÂLÂ Tesettür’de Yaz Hiç Bitmiyor!

Ala Tesettür Abiye

Yaz sezonunun sonuna yaklaştığımız bu günlerde özel indirim ve kampanyalarla yaz sıcaklığını devam ettiren ÂLÂ Tesettür bu hafta merceğimize takılan online alışveriş sitesi oldu. 1.5 senedir özellikle tesettür tasarım ürünleriyle göz dolduran sitede yok yok! Pınar Şems, Minel Aşk, Gamze Polat, Gönül Kolat vb. gibi tasarımcıların en yeni modelleri, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sunuluyor.

Ala Tesettür Pastel

Ne alabilirsiniz?

Pastel Tonlar: Moda editörlerimizin alışverişi kolaylaştıran en taze önerisi “Pastel Tonlar” oldu. İster günlük ister davet kıyafetlerinde olsun pastel tondaki parçalara yatırım yaparak yazdan sonbahara yumuşak bir geçiş sağlayabilirsiniz.

Ala Tesettür Ofis

Ofis Kıyafetleri: Çalışma ortamınızı rahatlatamıyorsanız en azından seçtiğiniz kıyafetleri rahatlatabilirsiniz. Önerimiz mecbur kalmadıkça etek ceket takımlarından uzak durmanız. Bunun yerine bol ve tiril tiril elbiseler veya tunikleri tercih edebilirsiniz.

Ala Tesettür Jean

Denimler: Denim parçalar zamansız diyebileceğimiz ürünlerin başında gelir. Her sezon bir çok parça ile uyumlu kullanabileceğiniz denim ürünlere yatırım yaparak gelecekte ortaya çıkacak ihtiyaçlarınız için şimdiden çözüm üretmiş olursunuz. Denim etekler ve tunikler gardrobların olmazsa olmazıdır.

Ala Tesettür Desenler

Desenli Modeller: Çok iyi biliyoruz, genel itibariyle moda tekrar eden bir döngüdür. Önemli olan trend olarak ortaya atılan akımların hangisinin kendimize uygun olduğunu bilmek ve buna göre giyinmektir. Sizde hemen her sezon konuştuğumuz desenlerden kendi zevk ve stilinize sahip olanları gardrobunuza ekleyebilirsiniz. Peki bunlar neler?
Çizgiler, Pötikare Desenler, Puantiyeler ve Çiçekler…

Şimdi sıra sizde! ÂLÂ Tesettür’ün sayısız ürün seçeneklerine göz atarak uygun fiyat avantajlarından hemen yararlanabilirsiniz.
Alışverişe başlamak için www.alatesettur.com’u ziyaret etmeniz yeterli…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir