ÂLÂ Tesettür’de Kurban Bayramı’na Özel Ala Fırsatlar!

ÂLÂ Tesettür’de Kurban Bayramı’na Özel Ala Fırsatlar!

Ala Tesettür Bayramlık Tesettür Giyim

ÂLÂ Tesettür’ün Kurban Bayramı‘na özel fırsatlarıyla kendiniz için stil sahibi ve karlı bir alışveriş yapmanın keyfini çıkarın!

Biz kadınlar için Bayramlarda şık olmak adeta bir gelenektir. Fakat iyi biliyoruz ki şık olmanın da bir bedeli var. ÂLÂ Tesettür‘ün çok özel indirim fırsatlarıyla bu Bayram hem şık olacak hem de avantajlı fiyatlar ve ödeme koşullarıyla beğendiğiniz ürünleri rahatça satın alabileceksiniz.

Sitede yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL, 250 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL’lik indirim imkanı bulunuyor.

AlaTesettür Bayramlık Tesettür Ürünler

1-Minel Aşk Bahar Elbise
2-Pınar Şems Otantik Desenli Elbise
3-Mevra Monokrom Elbise

Alışveriş için www.alatesettur.com‘a tıklayın!

Hatırlatmak gerekirse ÂLÂ Tesettür 1.5 senedir özellikle tesettür tasarım ürünleriyle göz dolduran, yenilikçi bir online alışveriş sitesidir. Sitede Pınar Şems, Minel Aşk, Gamze Polat, Gönül Kolat vb. gibi tasarımcıların yanı sıra Kayra, Armine, Puane, Tuğba Venn gibi çok sevdiğiniz tesettür giyim markalarının ürünlerini de bulabilirsiniz.

Ala Tesettür Bayramlık Tesettür Giyim

Site, Bayramı klasik, spor veya rahat geçirmek isteyen ve bununla birlikte şıklığından da ödün vermek istemeyenler için iddialı alternatifler sunuyor. Tunikler, elbiseler, etekler ve takımlar Bayram kombinlerinizin gözdesi olmaya aday…

Ala Tesettür Bayramlık Tesettür Giyim

Eğer Bayram alışverişi için henüz adım atmadıysanız size önerimiz, ÂLÂ Tesettür’ün her zevk ve bütçeye uygun alternariflerine göz atmanız.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *