Aker Yeni Sezon Eşarplara Şok Fiyatlarla Sahip Olun!

Aker Yeni Sezon Eşarplara Şok Fiyatlarla Sahip Olun!

Aker Yazlık İpek Eşarp Modelleri 2016

Baharla birlikte artan heyecanınız sizi daha canlı ve renkli stilleri keşfetmeye itiyorsa, aynı hissediyoruz demektir! İşte tam bu nokta ihtiyacımız olan şey yaz güneşi ve okyanus esintileri olacaktır. Aker‘in yeni sezon ipek eşarp koleksiyonu bizde bu hisleri yaşatmayı başarıyor.

Bu bahar ve yaz mevsiminde Aker imzalı eşarplar kumaş ve tasarımlarıyla benzersiz bir kullanım rahatlığı sağlıyor. Günün her saatinde şık bahar ve yaz kombinlerinin tamamlayıcısı olacak ipek eşarplarla, daha dinamik bir stil yakalayabilirsiniz. “İlkbahar Çiçekleri” temasıyla sezona merhaba diyen Aker eşarplara sahip olmak için mağaza mağaza dolaşmanıza da gerek yok!

Aker Yazlık İpek Eşarp Modelleri 2016

Bir çok markanın eşarp ve şallarını bir arada sunan ve indirimli fiyatlarıyla şaşırtan SultanEşarp, Armine‘den sonra Aker marka ürünleri de hiç bir yer de bulamayacağınız avantajlı fiyatlarla satışa sunuyor.

Aker’de Yaz Serinliği

Yeni sezon ürünlerde olduğu gibi önceki sezon ürünlerine de ulaşabileceğiniz SultanEşarp’ta indirimli fiyatlar tüm ürünler için geçerli. Yaz Serinliği modelleri, sadece Aker’e özel ve ilk kez bir eşarpta kullanılan %70 pamuk, %30 ipek karışımı özelliğine sahiptir. Doğal klima etkisine sahip bu eşarplar sıcak yaz günlerinde diğer eşarplara oranla 2-3 derece daha serin tutmaktadır.

Günlük yaşamda, ofiste veya davetlerde tercih edebileceğiniz Aker eşarpları sitenin özel indirim kuponlarını kullanarak daha da hesaplı hale getirebilirsiniz.

Aker İpek Eşarp Satın Al

www.sultanesarp.com ‘da 300TL ve üstü alışverişlerinize 50 TL, 150TL ve üstüne ise 20TL anında indirim bulunuyor.

Şimdi sizde hiç vakit kaybetmeden online alışverişin sunduğu kolaylıkla, birbirinden şık Aker eşarplara tek tıkla ulaşın!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir