Aker ve Armine Eşarplarda Bayram’a Özel Şok Fiyat!

Aker ve Armine Eşarplarda Bayram’a Özel Şok Fiyat!

Aker 2016 Eşarp Modelleri

Ramazan bereketiyle geliyor…Neredeyse yarısına geldiğimiz Ramazan ayında bolluk ve bereket her alanda kendini gösteriyor. Bayram’a hazırlıkların başladığı şu günlerde markalar ardı ardına farklı kampanyalar sunuyor. bunların başında da Sultanesarp.com geliyor.

Sultan Eşarp’ta Bayram İndirimi

2014 yılında İstanbul’da ilk mağazasını açan Sultan Eşarp, şimdilerde internet sitesi üzerinden Türkiye’nin her bölgesine indirimli eşarp ve şal satışı gerçekleştiriyor. En iyi ürünü en iyi fiyata sunma gibi bir amaç edinmiş marka, düzenlediği kampanyalarla bunu başarıyor. Ramazan ayına özel sunduğu cazip fiyat avantajları ise markanın bir kez daha öne çıkmasını sağlıyor.

Ramazan ayı boyunca Sultanesarp.com’dan yapacağınız 150 TL’lik alışverişlerde anında 20 TL indirim, 300 TL ‘lik alışverişlerde ise anında 50 TL indirim sizleri bekliyor.

Armine 2016 Yaz Eşarp Modelleri

Bayram’da Hangi Eşarpları Seçmeli?

Sultan Eşarp, Aker ve Armine gibi dev eşarp markalarında bayrama özel cazip fiyat avantajları sunmaya başladı! Sezon açıldığından beri indirim bekleyenlerin yüzü bu kampanya ile gülüyor. Bir çok sürprizli modeli kapsayan Sultanesarp.com‘daki bayram indirimlerini kaçırmayın. İşte Sultan Eşarp’tan seçtiğimiz bayrama özel 3 farklı eşarp modeli ile kombin önerisi.

Sultan Eşarp ile Bayram Kombinleri

Tablo Görünümlü Eşarplar

Aker 2016 ilkbahar yaz eşarp modellerinde öne çıkan tablo görünümlü eşarplarla sanat eseri başınıza tac etmiş gibi hissedebilirsiniz. 2016 yazının yükselen trendi suluboya efektinin eşarplara yansıdığı bu görünümü bayrama taşıyabilirsiniz. 132,50 TL yerine 79,00 TL fiyatla bayram indirimini kaçırmayın!

Sultan Eşarp ile Bayram Kombinleri

Olmazsa Olmaz İpek Şallar

Düz renk şallar yaşamımıza girdi gideli dolaplarımızda genişçe yer kazandı ve bu gidişle de asla yok olmayacağa benziyor. Düz renk şalların en seçkin temsilcileri ise elbetteki ipek olanlar. İpeğin zarif ve asil görünümünü bayram kombinlerinize yansıtmak için Sultan Eşarp‘ın bayram indirimlerini kaçırmayın. Kombinde yer alan bordo Aker ipek şal 109,00 TL yerine 99,00 TL fiyatla olmazsa olmazlarınız arasına girecek!

Sultan Eşarp ile Bayram Kombinleri

Osmanlı Motiflerine Modern Dokunuş

Geleneksel Osmanlı motifleri günümüze uyarlanıyor! Türk İslam sanatlarında da genişçe yer tutan Lale Motifleri Aker 2016 yaz koleksiyonunda yenilenen halleri ile karşımıza çıkıyor. Ramazan Bayramı’nda bu motiflerin büyüsüne kapılarak harika kombinler oluşturabilirsiniz. Aker ipek eşarp şimdi 140,00 TL yerine 109 TL fiyatla sadece sultanesarp.com ‘da!

Sultan Eşarp İletişim:
Adres: Namık Kemal Mah. Sütçü İmam Cad. No: 128 Kat:1 Ümraniye/ Istanbul
Tel: 0216 316 2002 – Whatsapp: 0545 716 4474

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir