Aker Ottoman Koleksiyonu; Eşarbın Sanatla Birleşimi

Aker Ottoman Koleksiyonu; Eşarbın Sanatla Birleşimi

Aker Ottoman Koleksiyonu 2016

Tesettür giyim denildiği zaman akıllara gelen ilk marka olan Aker, yepyeni eşarp koleksiyonu ile karşımızda. Dünyaca ünlü tabloların ipek eşarbın zarafeti ile birleşmesiyle ortaya çıkan Aker Ottoman Koleksiyonu moda severlerin kalbini fethetmeyi başardı.

Zamansız, modası hiçbir zaman geçmeyecek ve aksine değer kazanacak olan 21 parça ile sezonu karşılayan Aker, gardırobunuza ve hatta evinize şık bir yatırımı vadediyor. Evinize dedik çünkü Osmanlı dönemine damga vuran nefis sanat eserlerinin resmedildiği bu çok özel saf-i ipek eşarplar çerçevelenerek tablo olarak evlerinize ayrı bir hava da katıyor. Yani çok beğendiğiniz ama namaz olmayacağı ya da desen tam görülmeyeceği için takamayacağınız eşarpları çerçevelettirip evinizin en güzel köşesine asabilirsiniz.

Aker Ottoman Koleksiyonu 2016

Aker Ottoman Koleksiyonu 2015-16 Sonbahar/Kış sezonuna güçlü tasarımlar ile girdi. İstanbul’un fethini gerçekleştiren ve Hz. Muhammed’in (sav) hadis-i şerifine nail olan Osmanlı İmparatorluğunun yedinci padişahı Fatih Sultan Mehmet’in portresi ve Osmanlı saray kültürünü yansıtan minyatür eserler de klasikler arasına girmeye aday. Osman Hamdi Bey’in meşhur Kaplumbağa Terbiyecisi ve İki Müzisyen Kız, Fausto Zonaro’nun Kayıkta Sefa ve Göksu Sefası, Hermann Corrodi’nin Boğaziçi’nde Asya’nın Tatlı Su Çeşmesi; Aker Ottoman koleksiyonunda tarih aşıkları ile moda severleri bir araya getiriyor. Bu özel koleksiyon ile ister asil bir şıklık yakalayın isterseniz evinizin duvarında ipek bir tablo asın.

Aker Ottoman Koleksiyonu 2016

Yazı: Munise Boz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir