Aker Giyim’le Kombinler Bir Başka Güzel!

Aker Giyim’le Kombinler Bir Başka Güzel!

Aker Giyim Tesettür Giyim Kombini

Tesettür Giyim Kombininde Aker Şıklığı

2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda Aker birbirinden güzel modellerle hanımların beğenisini kazanmıştır. Çantadan eşarba, kıyafetlerden şallara kadar birçok farklı modellerle bu yaz sezonunda adından sıkça söz ettirmektedir. Bizler de Aker‘in 2013 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu‘ndan seçtiğimiz parçalarla sizler için şık bir tesettür giyim kombini hazırladık.

Sezonun trend renklerinden olan pudra bir takımı, hazırlayacağımız kombinimiz için seçtik. Takımdaki beyaz şerit, tek renk monotonluğuna karşı, aynı zamanda beyaz bir hat oluşturması ayrıca kıyafetin bütününe yansıyan estetik bir boyut kazandırmaktadır. Yine çan olarak inen etek, pudra rengiyle, zarif bir görüntü vermektedir. Böyle bir takımda şal yerine, asitmetrik desenli ve içinde birbiri ile uyumlu birçok soyut, şekilli, renk armonisinden oluşan bu eşarp, fon ve kenar çerçevesinin pudra rengi olması, ayrıca elbise ile görsel bir uyum sağlamaktadır.

Tesettür giyim kombinimizdeki en önemli aksesuarlarımızı eşarptaki baskın renk olan bordodan yana kullandık. Pudra ile uyumlu olan bu renk çanta ve ayakkabıyı da kombinimize en uygun düşecek renk olarak görüyoruz. İsterseniz siz bir başka altenatif olarak mint rengini de tercih edebilirsiniz.

Bu takım Aker‘in koleksiyonunda gözde modeller arasındadır. Kumaşıyla, modeliyle, rengiyle sadeliği yansıtması, aynı zamanda duyguların huzur ve sükûn bulduğu bir imaj oluşturmaktadır. Böyle bir klasik takıma, belki de sadece eşarp kullanmak ellilerin, atmışların katkısız kibarlığını, zarafetini ve şıklığını yansıtacaktır.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir