Aker Eşarplarının Tercih Edilmesinin 9 Nedeni!

Aker Eşarplarının Tercih Edilmesinin 9 Nedeni!


4879865

 1. EN KALİTELİ EŞARPLARDIR, SU VE LEKE TUTMAZ: Aker, Alman Bayer Lanxess firması ile yaptığı ortak araştırmalar sonucu, dünyada ilk kez su ve leke tutmayan ipek eşarp üretimini gerçekleştirdi.Artık beğenerek aldığınız Aker İpek Eşarplarınızı, yağmur suyu ve lekelerden korkmadan, ilk günkü güzelliğiyle yıllarca kullanabileceksiniz.
 2. İPEĞİ DÜNYANIN EN KALİTELİ İPEĞİDİR: Aker, dünyada var olan en kaliteli ipek kumaşları kullanmaktadır.
 3. DESENLERİ ÖZGÜN VE MODADIR: Aker, kendi tasarım atölyesinde dünya modasını ve geleneksel motifleri harmanlayarak her sezon tasarladığı 1000’e yakın desen ve renkte eşarp modeliyle Türkiye’de eşarp modasına yön vermektedir.
 4. DAHA PARLAKTIR: Düşük üretim kalitesi ile yapılan boya ve işlemler ipeğin yıpranmasına ve parlaklığının azalmasına yol açar. Aker fabrikasındaki ileri teknoloji üretim sistemlerinde ipeğin parlaklığı en üst seviyede korunur.
 5. DESENLERİ NETTİR: Aker üretim tesisleri, dünyanın en büyük ve modern eşarp fabrikalarından biridir. Son teknoloji ile üretim ve baskı işlemleri gerçekleştirilen Aker Eşarplarda, desen kayması, renk karışıklıkları gibi hatalarla karşılaşmazsınız.
 6. KENAR İŞLEMELERİ ELDE YAPILIR: Aker’in tecrübeli nakışçıları tüm ipek eşarpların kenar işlemelerini büyük bir titizlikle elde iğnelerle yaparlar.
 7. GÜZEL KOKULUDUR: Aker İpek Eşarpları elinize aldığınızda kumaş veya boya kokusu değil, mis gibi gül ya da lavanta kokusu duyarsınız. Bu koku yıkamalardan sonra da devam eder.
 8. SAĞLIKLIDIR: Tekstilde kullanılan bazı boya ve kimyasallar insan sağlığına zararlıdır. Aker Eşarpların üretiminde kanserojen olmayan boya ve malzemeler kullanılır. Bu konudaki hassasiyeti, uluslararası OEKO-TEX kalite belgesi ile de belgelendirilmiştir.
 9. ÇEVRECİDİR: Aker Fabrikasında üretimin her aşamasında kullanılan malzemeler, işçi ve çevre sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Aker, bu alanda dünyada var olan OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001 belgelerinin tümüne sahiptir.

Yorumlar

“Aker Eşarplarının Tercih Edilmesinin 9 Nedeni!” için bir cevap

 1. Arzuhan dedi ki:

  şahsen ben yerli malı olduğu için kullanıyorum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir