Aker Eşarp 2017-18 Sonbahar Kış Koleksiyonu Alışveriş Sitemizde!

Aker Eşarp 2017-18 Sonbahar Kış Koleksiyonu Alışveriş Sitemizde!

Aker Eşarp 2017 Koleksiyonu Alışveriş Sitemizde

2017-18 Sonbahar/Kış sezonunda, Aker kadını zamansız ve rafine bir stil yolculuğuna çıkıyor. Eşarplarıyla tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olan, adıyla da bir adım öne çıkan Aker Eşarp artık alıveriş sitemizde… Marka sonbahar kış sezonunu ısıtacak rengarenk desenleri ve yepyeni modelleri ile kombinlerinize uyum sağlayacak şık tasarımlar barındırıyor. Aker kadınının kendinden emin tavrı güçlü renkler ve desenlerle stil sahibi bir görünüm çiziyor. İşte bir tıkla kolayca ulaşabileceğiniz Aker 2017-18 Eşarp Koleksiyonundan öne çıkanlar.

Aker Eşarp 2017 Koleksiyonu Alışveriş Sitemizde

Eşarp Tutkunuzu Canlandıracak Modeller

Yeni tasarımlarıyla eşarp tutkunuzu zirveye çıkaracak modeller markanın klasik tarzından ödün vermediğini gösteriyor. Renklerin desenlerle uyumu ve ipeğin zarafetini kalitesiyle buluşturan Aker, dokunma hissi uyandıran eşarplarıyla yine beğeni topluyor. Sade kıyafetlerinizin de tamamlayıcısı olacak bu eşarplara sahip olmak artık daha da kolay.

Aker Eşarp 2017 Koleksiyonu Alışveriş Sitemizde

Özgün Tarzınızı Taçlandıran Renk ve Desenler

Zamana ve trendlere karşı dimdik duran çiçek desenleri ile özgün tarzınızı taçlandırıyor. Göz alıcı moda renkler ve geometrik desenler, özenle dokunmuş kumaşlarda hayat buluyor. Özel tasarıma sahip bu eşarpları satın alarak her ortamda şık bir hava sergileyin.

Aker Eşarp 2017 Koleksiyonu Alışveriş Sitemizde

Lüks Ama Minimalist Bir Zarafet

Lüks ipek dokularla birleşen eşsiz desenler, sonbaharın en özel tonlarıyla tasarlanıyor. Aker markasında leoparın şıklığını stiline yansıtmak isteyenler için tasarlanmış eşarplar, güçlü ve feminen bir görüntü sergilerken düz ve tek renk modelleri çevreleyen güller minimalist bir tavır takınıyor. Desenli kıyafetlerinizle tek renk eşarbı, sade kombinlerinizi hareketlendirmek için leoparın ışıltısını kullanarak aşırıya kaçmadan şık bir stil oluşturun.

Aker Eşarp 2017 Koleksiyonu Alışveriş Sitemizde

Başrolü Kaptırmayan Floral Desenler

Yüzyıllar geçse de duruşundan asla taviz vermeyecek ve her sezon başrolde olacak desenler Aker 2017 koleksiyonunda enerji veren renk tonlarıyla buluşarak sonbahar kış sezonunu ısıtacak tasarımlara dönüşüyor. Stilinizi tamamlayacak bu tasarımlar farklı renk seçenekleriyle de hemen sahip olma hissi uyandırıyor.

Aker 2017 Eşarp Modelleri

 

İpek Krep Eşarp – Satın Al

Karışık Renkli İpek Eşarp – Satın Al

Renk Geçişlerindeki Harmoni

Yenilikçi ruhun ön plana çıktığı sezonda; vazgeçilmez dokular ve seçkin dokunuşlar bir araya geliyor. Mevsimin havasını yumuşatan renk geçişlerinin harmonisi, sonbaharın simgeleyen modelleri ile Aker, tesettürlü kadının stiline ayrı bir hava katıyor. Sonbahar kış sezonu için en güzel modellerin olduğu koleksiyonu farkını açıkça hissettiriyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir