Aker Designer Corner’ın İkincisi Akasya AVM’de Gerçekleşti

Aker Designer Corner’ın İkincisi Akasya AVM’de Gerçekleşti

Aker Designer Corner Gönül Kolat

Aker Designer Projesinin İkincisi Gönül Kolat ile Gerçekleşti

Özgün ve zarif tasarım anlayışıyla eşarp, giyim ve çanta koleksiyonlarını kadınların beğenisine sunan Aker, daha önce Bağdat Caddesi mağazasında ilkini gerçekleştirdiği Designer Corner uygulamasının ikincisini, 29 Nisan’da Acıbadem Akasya AVM’de gerçekleştirdi.

Aker; Acıbadem Akasya AVM ve Ümraniye Canpark AVM mağazalarında, proje kapsamında genç tasarımcı Gönül Kolat’ın tasarımlarına yer verecek. 16-30 yaş arası geniş bir kitleye hitap eden tasarımcı, projede yer almaktan mutluluk duyduğunu belirtiyor.

Aker Designer Corner Gönül Kolat

Gönül Kolat tasarımları, Aker kadınlarıyla buluşuyor

Tasarımlarında şıklık ve konforu öne çıkaran Gönül Kolat, vücut hatlarını belli etmeyen kesimleri ile çalışan, okuyan ve sosyal hayatın içinde yer alan tüm kadınlara hitap ediyor. Designer Corner projesi kapsamında Aker kadınlarıyla buluşmayı bekleyen Gönül Kolat, tasarımlarında günümüzde yerleşen algının aksine bol ve uzun formlu giysilerle de şık olunabileceğine vurgu yapıyor.

Aker Designer Corner Gönül Kolat

Gönül Kolat, öncü tekstil firmalarından Aker‘in tasarımcılar ile işbirliği yaparak hayata geçirdiği Designer Corner projesini çok önemsediğini ifade ediyor. Genç tasarımcı Kolat, bu proje sayesinde Aker gibi önemli bir markayla daha çok kadına ulaşmak istediğini sözlerine ekliyor.

Genç tasarımcıların daha geniş bir kitleye ulaşmasını hedefleyen Aker Designer Corner projesi, farklı tasarımcıların koleksiyonları ve her ay yeni bir tasarımcı ile devam edecek.

Aker Designer Corner Gönül Kolat

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir