Aker, Armine ve Pierre Cardin’den Yeni Sezona Damga Vuran Eşarp Tasarımları

Aker, Armine ve Pierre Cardin’den Yeni Sezona Damga Vuran Eşarp Tasarımları

Armine Eşarp 2018 Sonbahar Kış

Sonbahar/Kış sezonunu karşıladığımız şu günlerde sevilen markaların koleksiyonları da görücüye çıktı! Kombinlerinizi tamamlayacak ya da bir diğer bir tabirle taçlandıracak başörtüsünü bulmak için gardrobunuz size cevap vermiyorsa, hazır sezonun başında stoklar da güncelken alışverişe başlayabilirsiniz. Yeni sezonda yine yüzlerce tasarım, farklı doku ve kumaşlarla bizi karşılıyor.

Yazın sıcak günlerinde başımıza dert olan polyester kumaşları artık bir kenara itiyoruz! Daha uygun fiyatlarla aldığınız polyester kumaşlı başörtünüzün hem rahatınızı hem sağlığınızı tehdit ettiğini unutmayın!

Armine Eşarp 2018 Sonbahar Kış

Bu sonbaharda da ipeklerin başımızın üstünde yeri var. Üstelik son günlerde bir furya haline gelen zamlardan sıyrılmış yepyeni %100 ipek eşarplar, demode olmuş desenleri geride bırakarak daha modern, pastel tonların, küçük desenlerin, geometrik şekillerin, cool çizgilerin kuşatmasına girmiş durumda.

Armine Eşarp 2018 Sonbahar Kış

Neredeyse her sezon ilham kaynağı olan doğa bu sonbaharda da markalara güç vermeye devam ediyor. Özellikle orta yaş hanımların tercih ettiği eşarpları bu kalıptan çıkararak genç tesettürlü hanımlarında radarına sokmayı başaran Aker, Armine ve Pierre Cardin, Sonbahar/Kış sezonunun öne çıkan başörtüsü markaları arasında yerini aldı.

Aker Eşarp 2018 Sonbahar Kış

Sayısı binleri bulan bu modelleri, tek tek mağazaları gezerek keşfetmeniz pek olası değil! Bu sebeple bu işi sizin için kolaylaştıran Sultan Eşarp sitesini özellikle tavsiye ediyoruz. Şu anda alışveriş sitemizde de modelleri bulabileceğiniz yeni ve harika eşarpları bir arada görmek ve kolayca sipariş etmek Sultan Eşarp sayesinde çok kolay.

Aker Eşarp 2018 Sonbahar Kış

Üstelik 95 TL ve üzeri tüm alışverişlere Kargo Ücretsiz! Buna ek olarak dilerseniz ödemenizi ürünü teslim aldığınızda kapıda yapabilirsiniz. %100 güvenli alışveriş mottosuyla sadece başörtüsü satışına odaklanmış olan Sultan Eşarp’da markaların eski sezonlarında yer alan ürünleri de indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Stokların her zamanki gibi sınırlı olduğunu hatırlatarak sizi başörtüsü alışverişinin en güvenli adreslerinden olan Sultan Eşarp’la baş başa bırakalım!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir