AKER 2011 Kaban-Manto Modelleri

AKER 2011 Kaban-Manto Modelleri

AKER markasının 2011 sonbahar-kış sezon ürünlerini sunmasıyla birlikte ürünler mercek altına alınmaya başlandı…

Aker markasına ait birçok manto ve kaban modelleri kış trendlerini yansıtıyor.

Aker koleksiyonunda bulunan manto ve kabanları mercek altına aldık geriye size en uygun modeli seçmek kalıyor!


* Kışlık tunik/pardesü modelinde kahverenginin farklı bir tonu kullanılmış. Şık ve birokadarda zarif bir kesime sahip. Yakasında bulunan broş tamamlayısı bir aksesuar görevini üstlenmiş.

* 2011 kış trendleri uygun minimal çizgilere sahip bir model. Krem ve kahve kombinasyonu gözalıcı güzellikte. Mantonun belinde kullanılan kahverengi kemer ile bütünlük sağlanmış.

* Koleksiyonda en çok dikkat ürün olan kahverengi tunik, sonbaharda vazgeçemiyeceğiniz bir parçanız olacak. Rahat kesimi ve farklı çizgisi ile fark yaratacaksınız.

* Aker markasının en farklı tarza sahip pardesü modellerinden birisi. Lila tonlarındaki pardesünün yaka kısmında hareketlilik sağlıyor.

* Siyah bu kışta en favori renklerden birtanesi. Siyah hiçbirzaman yerini ve değerini kaybetmeyecek bir renktir. Siyahın asaleti ve manto kesimindeki kusursuzluk ürüne bambaşka bir boyut kazandırıyor. Mantonun belinde kullanılan kalın kemer ise kış trendlerine uygun bir tamamlayıcı.

* Siyah ve altın renginin biraraya gelmesi ile oluşturulan ybu yeni modeli çok beğeneceksiniz. Altın rengi ile verilen detaylar mantoya hareketlilik ve zengilinlik katıyor.

* Krem tonlarındaki bu manto kış aylarında sıcacık kalmanızı sağlayacak. Özel kumaşı ve kusuzsuz çizgisi ile 2011 kışını bu manto ile geçirebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir